12PUAN FORUM
COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: COVERMACA SECOND CHANCE (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Konu Başlığı: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=101)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Legolas - 29-10-2016

Puanlarimi gönderdim. Wink

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - krunch - 29-10-2016

Oylar gönderildi. Herkese hayırlı olsun.

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - suioeir - 29-10-2016

Second spring oylarımı yolladım ben de. Bu yarışmayı eski ve sanat çınarı olmuş isimlerin hak ettiğini düşünüyorum. Saygılar.

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - cembulut - 29-10-2016

Bende oylarımı gönderdim. Yıldım yalnız şarkı oylamaktan. Ağlamak istiyorum.

(subliminal mesaj: MARSLI SÜLEYMAN 12 PUAN)

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 29-10-2016

Lanet oylarımı gönderdim. Kayirmacaya eyvallah. Sağlıcakla

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - TTR - 29-10-2016

ben de oylarımı az önce gönderdim maille. efsanelere öncelik verdim. başarılar herkese.

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 29-10-2016

7 dakika kala oylarımı yollayabildim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Barlo - 30-10-2016

Halen haber dahi alamadığım iki arkadaş var. Bu nedenle hazırlıkları yarına yetiştirmem mümkün değil. Covermaca Second Chance finali pazartesi akşamı gerçekleştirilecek.

Diskalifiye mekanizmasını neden devreye sokmuyorum. Çünkü sizlerden yedek oy istemeyi unuttum. Bu benim hatamdı.

Ancak kalan oylar makul bir saatte gelmediği takdirde o arkadaşlarımızdan puan kesintisi yapılacak. O iki oyun kısa süre içerisinde bana ulaşmış olmasını umuyorum.

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - volcano - 30-10-2016

Gönderebiliriz yedek. Takip edenler belli.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Barlo - 30-10-2016

Gerek kalmadı, geldi son oylar da.

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Alperto - 31-10-2016

We have a winner!

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - suioeir - 31-10-2016

Yaşam boyu onur ödülü Kazu'ya mı yoksa Volkan'a mı gidecek?

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - volcano - 31-10-2016

Kazu hakediyor, yaşca büyüğüm. Ellerinden öpüyorum Smile

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 31-10-2016

Akşama final var madem,
yorumlama yapmadan geçmeyim...
Oylarımı All Times ile aynı gün yollamıştım, yorumlamayı unuttum resmen Big Grin

01. Kazu - Be adam (İsrail 1988)
Mutlak favorim. Umarım kazanır. Başka bişey demeye gerek yok. Zaten yıllardır hak ediyor.

02. TTR - Avare (Hırvatistan 2012)
Oldukça iddialı bu da, ama kazanmaz diye düşünüyorum. İlk 5 diyorum

03. SiruSho - Dua (Bosna Hersek 1993)
Buna pek sıcak bakmadı millet. bense bayılıyorum valla. Bence hala en iyi sirusho coverı.

04. cembulut - Marslı Süleyman (Makedonya 2010)
Bu da best of Cem. Ama listede şansı yok sanki pek. Başarılar.

05. Sertouch - Neden hep (Lüksemburg 1983)
Sertaç'ı yeni tanıdım geçen sene, ne yollasa bana yeni cover gibi gelecekti. Zira eskileri bilmiyorum çok, 2012 öncesi coverlar flu bende. Başarılar

06. Pilimba - Şipreşeyim artık (İspanya 2006)
Joke çok seviyorum. Ama joke da şöyle bi risk vardır, profesyonel çalışmak lazım, yoksa çok göze batabiliyo. Arada kaldım bunda ben. Başarılar Sağra Cafe Big Grin

07. Murad - Zorlama (Nereden bilirsin) (Sırbistan 2007)
Oldukça iyi. ama şarkının orjinale ne tarz aşk şarkısı yazarsan yaz kaldırıyo, öyle güzel. o yüzden daha iyi olamaz mıydı sözler, düşünmüyo değilim. İlk 5 hakkıdır.

08. Taifung - Yalandan artan (Kıbrıs 1997)
Tai çok kazandın, burdan git  Çekiç

09. MertDM - İsterdim ki (Birleşik Krallık 2013)
All times 2.liği sonrası burayı kazansa ne güzel olur dimi, ama çok zor Big Grin
Bence çok hoş cover ama.

10. Aspirin - Sus (Fransa 2016)
Bence ruhunu kaybetmiş, cidden hiç beğenmedim sorry Mahmood.

11. TitaN - Hayattayım (Almanya 2012)
Oldukça sade, oldukça iyi. Less is more. Derece yapsa sevinirim.

12. Bailador - Kaybettiklerine yan (Birleşik Krallık 2015)
Bu da çok güzel olup, ama listede çok şans veremediklerimden.

13. Ozzy - Hoşgeldin sevgilim (Estonya 2015)
Bu da şarkı itibari ile, ne yazsan gidebilecek kalitede bi şarkı. Başarılar ozzy 

14. Krunch - Issız aşk (Yunanistan 1997)
sevdim, ama bayılmadım ben. Ama görünen o ki ilk 10 kesin, ilk 5 de olası. Kazanır mı? Olcay olduğu için sevinirim öyle bi durumda

15. Halil - Sensizliğe (Almanya 2004)
Bu da iyi olup listede eriyip gidecek gözükenlerden. İzmir çalışırsa ilk 10

16. Uluhandro - Romantik sahne (Arnavutluk 2011)
Sorry Ulu, ama katılmanı istediğim başka coverların vardı. Buna zamanında da düşük vermiştim, bu kez de pek beğenemedim liste içinde

17. Alperto - Karşı kıyıda (İrlanda 2012)
Bkz. Yorum 16

18. Volkano - Kurukemçiklere haydi (Finlandiya 2010)
Buna herkes kazanabilir diyo. bense aman aman bayılmadım. Benim yüzümden kazanamazsa filan çok üzülürüm şimdiden duyurm volkanı severim çünkü Sad

19. Pookito - Mutlu son mu bu? (Arnavutluk 2016)
Bunu ben çok beğenememiştim mert biliyo. Ama yf de elendiği için, o zaman alamadığı oyları şimdi toplayabilir milletten. Başarılar dostm

20. HSN - Lale devri (Sırbistan Karadağ 2004)
Çok iyi. Başkan da oldukça iddialı. Hele o bayan vokal, kimse, bayıldım ses tonuna. Sözler akıyo sesler akıyo. Ama bu da işte ne yazsan uyar gibi melodi. İlk 5 kesin diyorum

21. Hysteria - Şeytan (İsrail 2014)
Açıkçası beklentim yok, sonuncu bile yapabilirsiniz Big Grin
Tahminim 18-19.luk falan benim. Çok sevdiğim bi coverım bu. Yangın var en sevdiğim hala. Onunla katılmama sebebime gelirsem, onun kaydı zaten güzel. Bununsa kaydı çok iyi değildi bana göre, yeniden düzenlemek ve şiir kısmını değişmek için bunu seçiverdim. Zaten 4.senem bu burda, şarkılarımın yarısı joke. Kalanlardan da 4ü içinde bunu seçiverdim. Oy veren olursa, şimdiden teşekkürler. Şeytan, içinizde yer alan o şeytani açlığı anlatıyo, yabancı değil, o şeytan hepimizde var  Tongue

22. Barlo - Salla (Ukrayna 2008)
Barlas'dan da çok ama çok farklı bi cover beklerdim. Hard rock recep baba, KSVB, Saadet Zinciri, MAde in China falan. Ama en iyi derece aldığı coverlarından biri ile gelmiş. Kötü kesinlikle değil, iyi. Ama listeye bakınca kazanma şansın malesef yok gibi bişey. Kazanırsan susarım ama zor  Öpücük

Kazanmasını istediğim; Kazu
Kazanır bence dediğim; Kazu
En büyük rakipleri; HSN, Murad, Olcay, Taifung, Volcano

(Her türlü yarışma bi dinazora gidicek  Tongue ) Şaka şaka vurmayın Big Grin

Herkese başarılar, akşam da bol muhabbetli keyifli zamanlar diliyorum hepimize

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 31-10-2016

Millet tarihi protest bir sarkiyi nereden anlasin Huseyincigim , bazilari gibi her cicekten bal alip sonra ask sarkisi yazmam ben be yasanirsa ne gorup ne hissettiysem o

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Barlo - 31-10-2016

Demek oluyor ki Made in China'yı tekrar yarıştırmalıyım.

Covermaca Third Chance

Çok Yakında!

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - HSN - 31-10-2016

Covermaca'da her katılımcının kayıt gönderdiği ilk yarışmada ya da o yarışmalardan birinde yarışmıştım 2005 yılında. O yıl yarışanların büyük bir çoğunluğu katılmıyor artık bu yarışmaya. Benim de ilk ve tek katılımım olmuştu Lane Moje. Benim için anlamı olan bir şarkıydı.

Yıllar sonra tozlu raflardan bu kaydı indirip Second Chance'e katılmam konusunda ısrarcı olan ve beni tekrar bu eğlenceye ortak eden Barlo'ya teşekkür ederim. Bu yarışmalara büyük ilgi gösterip Covermaca ruhunu her daim canlı tutan tüm zaman katılımcılarına da kocaman bir "selam".

Eski isimler ve şarkılar bana fazla tanıdık geldikleri için genç ve iddialı isimlere daha çok şans verdim sanırım oylamada.

Heyecanla final saatini bekleyelim bakalım.

Happy Covermaca!

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - Bailador - 31-10-2016

Neden sonrasında çektin elini eteğini Hasan? 10 yıldan fazla olmuş, bence 2017'de bir İtalyalık yapman lazım artık

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - HSN - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 18:49)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden sonrasında çektin elini eteğini Hasan? 10 yıldan fazla olmuş, bence 2017'de bir İtalyalık yapman lazım artık

ikinci olduğum için sahnelere küstüm sanırım. Şaka bi' yana, diğer üyeler kadar iddialı hazırlıklara giremedim bir daha.

Bakalım forum ahalisi geri dönmemi istiyor mu? Bu akşam göreceğiz. Big Grin

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET - cembulut - 31-10-2016

(31-10-2016, Saat: 10:22)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 04. cembulut - Marslı Süleyman (Makedonya 2010)
Bu da best of Cem. Ama listede şansı yok sanki pek. Başarılar.
Seni döverim. Ne yapsam beğenmiyorsun bu aralar. Atayım şuradan kendimi de rahatla bari  Çekiç Çekiç