• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    OGAE TURKEY - YÖNETİM 2016

12Puan

Admin Grubu

Konu Sayısı : 84

Rep Puanı: 0

OGAE TURKEY - YÖNETİM 2016
    Herkese merhaba,

OGAE Turkey yönetimi olarak göreve geldiğimiz Eylül 2014'ten bu yana çok özenli ve titiz çalışmalar başlatmış bulunmaktayız. 

Üye listemizin güncellenmesi, üyelerin mütevazi maddi desteklerinin alınması ve gerekli kayıtların güncellenmesi gibi içinden çıkılması güç olan pek çok çalışmayı başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. 

Tüm planlar ve organizasyonlar için kulüp yönetimimizi biraz daha genişletmeye ihtiyaç duyduk ve Eurovision heyecanının omuzlarımıza yüklediği yükü yeni arkadaşlarla da paylaşmaya karar verdik. Yukarıda kısaca bahsini ettiğim organizasyonların planlanmasında bizlere güzel fikirlerle yardımcı olacak arkadaşların yanı sıra, şehir koordinatörlerimize yükselen yıldız Ankara'dan da birini ekledik. 

Dolayısıyla, OGAE Turkey'in 2016 yılı yönetim kurulu ve üyelerinin aldıkları görevler aşağıdaki gibi oluştu:

Hasan H. Yaşar - Başkan (Koordinasyon, İdari ve Mali İşler, Dış İlişkiler, Üyelik, Sosyal Medya, Yarışmalar)

Tayfun O. - İstanbul Koordinatörü, Etkinlikler, Blog

Olcay Tanberken - Multimedya 

Barlas Gürsoy - Multimedya, Blog, Yarışmalar, Sosyal Medya

Cihan M. - Etkinlikler, Sosyal Medya

Hüseyin Altuğ - Ankara Koordinatörü

Ahmet Sabuncuoğlu - İzmir Koordinatörü

Bu yıl da benimle birlikte yürümeyi veya ilk kez görev almayı kabul eden yukarıdaki tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yaptıkları işleri görev olarak görmeyip, heyecan ve zevkle sorumluluk almaya devam edeceklerine ilişkin inancım sonsuz. 

Sevgilerimle, 

Hasan H. Yaşar
    Başkan
    OGAE Turkey - Türkiye Eurovision Kulübü
    13-07-2016, Saat: 21:21

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.