• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    ÖNCE MÜZİK VARDI

BARIŞ

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI
    Emrah Karaduman - Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama [THUMBS UP SIGN]
    https://youtu.be/GcGPedcPsOs

SM-G531F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    (Son Düzenleme: 24-08-2016, Saat: 21:06, Düzenleyen: BARIŞ.)
    24-08-2016, Saat: 21:05

suioeir

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

ÖNCE MÜZİK VARDI
    (24-08-2016, Saat: 21:05)BARIŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emrah Karaduman - Aleyna Tilki -    Cevapsız Çınlama [emoji106]
    https://youtu.be/GcGPedcPsOs

SM-G531F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olaaaay Heyo Su katılmamış bir Hande Yener şarkısı ama bu kıza nasip olmuş çok da güzel olmuş.
    (Son Düzenleme: 27-08-2016, Saat: 08:31, Düzenleyen: suioeir.)
    26-08-2016, Saat: 23:38

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

RE: ÖNCE MÜZİK VARDI
    Nakaratin melodisi bildigin AHA
    27-08-2016, Saat: 17:38

TTR

Üye Grubu

Britney Spears albümü-yarısına kadar geldim-yıkılıyor. Son albümlerini bütün olarak beğenmem mümkün olmuyordu. Şarkıları begenmek için uğraşıyordum. Bunda şarkılar tamam budur Britney geri döndü dedirtiyor! Süperler, clumsy, do you wanna come over? Çok güçlü şarkı olmuşlar düzenlemeleriyle. Make me zaten superdi. Mutlu etti valla pek umudum yoktu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    28-08-2016, Saat: 10:25

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

Sevgili Mert, yanlışım varsa düzelt lütfen...Büyük bir Britney Spears hayranısın ve 2000 yılında 15 yaşındaydın öyle mi? Big Grin Dodgy
    (Son Düzenleme: 28-08-2016, Saat: 13:04, Düzenleyen: halil.)
    28-08-2016, Saat: 13:04

SiruSho

Üye Grubu

Mert benden buyukmüş
    28-08-2016, Saat: 13:25

SiruSho

Üye Grubu

Benim de albumum var ? Yasasin kadin sarkici fanatikligi
    28-08-2016, Saat: 13:32

suioeir

Üye Grubu

ÖNCE MÜZİK VARDI
    Britney'in en güzel albümü bence Circus. Son albüme henüz alışamadım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    28-08-2016, Saat: 13:51

suioeir

Üye Grubu

ÖNCE MÜZİK VARDI
    (28-08-2016, Saat: 14:01)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de favorim In the Zone Sulhi =)

Benim de seninkine benzer Jennifer Lopez fanatikliğim vardı. O love don't cost a thing klipleri falan hala film şeridi gibi hafızamda.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    28-08-2016, Saat: 14:13

SiruSho

Üye Grubu

Ben Yoncik disinda bi Kylie'ye sempağğti duyrim o kadar
    28-08-2016, Saat: 16:51

TTR

Üye Grubu

Bizim çocukluğumuzda mtv erisimimimiz yoktu. Müziği kiss tv, blue jean ve pazardaki korsan kaset cd satan abilerden takip ederdik. O yüzden britney spears'in britney albümünün yeri ayrıdır cdsini almıştım. O pazar günlerinden birinde anastacia'nın yaninda sadece all the things she said şarkısını bildiğim(o günden bi önceki akşam olacak o kadar'da bile çaldı ne kadar tuttuğunu anlayabilirsiniz) tatu cd'si almıştım. O gün tatu hayranlığımın başladığı gündür. O efsane albüm her ne ladar sevsem de britney christina'nin bugüne kadar yaptığı albümlerden bile daha iyidir. Sonra Smiths versiyonun da bayılacağım How Soon is now? Ile Malchik Gay favorimdi [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

28-08-2016, Saat: 18:37

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

O zaman bu benden sevgili Britney'ci arkadaşlarıma gelsin.

28-08-2016, Saat: 19:05

halil

Üye Grubu

Tanrım kendimi çok ezik hissediyorum şu anda! Benim odamda  Modern talking,Madonna,Michael Jackson posterleri vardı. Ama öyle blue jean dergisinin verdiği posterlerden değil. Eskiden kırtasiyelerde kalın kuşe kağıda büyük boy posterler satarlardı ki zaten o posterleri atmaya kıyamadım hala evde bir yerlerde duruyorlar. Küçük bir çocukken ilk aldığım yabancı kaset ise Stevie Wonder'ın part time lover albümüydü. Şarkı her yerde çalıyordu,annemle Kemeraltı çarşısında alış veriş yaparken albümü görünce hemen anneme aldırtmıştım! Bknz.Küçük şeylerle mutlu olmak. Gerçi o kasetten önce kasetçiden doldurma  bir sürü arajman kasetlerim vardı yerli yabancı karışık....Bknz.Ah mazi! pehhh! Bu arada Stevie Wonder'ın o albümü 1985 yılında çıkmış! Ağlamak istiyorum! Confused Dodgy

28-08-2016, Saat: 19:24

pilimba

Üye Grubu

O yıllar Eros Ramazotti ve Justin Timberlake'i çok severdim. Ramazotti'den Fuoco Nel Fuoco, Timberlake'den Its gonna be me ve cry me a river. Koalisyon dönemlerinin ve ergenliğimin son yılları.
    (Son Düzenleme: 28-08-2016, Saat: 19:28, Düzenleyen: pilimba.)
    28-08-2016, Saat: 19:27

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(28-08-2016, Saat: 19:05)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman bu benden sevgili Britney'ci arkadaşlarıma gelsin.

Teşekkürler noiavagi  Smile Bu da benden

(28-08-2016, Saat: 19:24)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tanrım kendimi çok ezik hissediyorum şu anda! Benim odamda  Modern talking,Madonna,Michael Jackson posterleri vardı. Ama öyle blue jean dergisinin verdiği posterlerden değil. Eskiden kırtasiyelerde kalın kuşe kağıda büyük boy posterler satarlardı ki zaten o posterleri atmaya kıyamadım hala evde bir yerlerde duruyorlar. Küçük bir çocukken ilk aldığım yabancı kaset ise Stevie Wonder'ın part time lover albümüydü. Şarkı her yerde çalıyordu,annemle Kemeraltı çarşısında alış veriş yaparken albümü görünce hemen anneme aldırtmıştım! Bknz.Küçük şeylerle mutlu olmak. Gerçi o kasetten önce kasetçiden doldurma  bir sürü arajman kasetlerim vardı yerli yabancı karışık....Bknz.Ah mazi! pehhh! Bu arada Stevie Wonder'ın o albümü 1985 yılında çıkmış! Ağlamak istiyorum! Confused Dodgy

İşte bu küçük tatlı mutluluklar daha çok anlam katıyordu belki de o zamanlar. Şimdi her şeye o kadar kolay ulaşabiliyoruz ki =)
    Bu arada sevgili Halil, 1985 yılında 15 yaşında mıydın yoksa?  Smile Smile
    (Son Düzenleme: 28-08-2016, Saat: 19:46, Düzenleyen: pookito.)
    28-08-2016, Saat: 19:37

TTR

Üye Grubu

RE: Cvp: ÖNCE MÜZİK VARDI
    (28-08-2016, Saat: 19:19)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (28-08-2016, Saat: 18:37)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim çocukluğumuzda mtv erisimimimiz yoktu. Müziği kiss tv, blue jean ve pazardaki korsan kaset cd satan abilerden takip ederdik. O yüzden britney spears'in britney albümünün yeri ayrıdır cdsini almıştım. O pazar günlerinden birinde anastacia'nın yaninda sadece all the things she said şarkısını bildiğim(o günden bi önceki akşam olacak o kadar'da bile çaldı ne kadar tuttuğunu anlayabilirsiniz) tatu cd'si almıştım. O gün tatu hayranlığımın başladığı gündür. O efsane albüm her ne ladar sevsem de britney christina'nin bugüne kadar yaptığı albümlerden bile daha iyidir. Sonra Smiths versiyonun da bayılacağım How Soon is now? Ile Malchik Gay favorimdi [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Ben 17 yaşımdayken odamda televizyonum olmuştu ilk kez. Kampanya varmış, buzdolabının yanında 37 ekran TV hediye veriyormuş Arçelik. Bizimkiler kıyak yaptılar sağolsunlar. Ne sevinmiştim  Smile Salondaki tv den kurtulmuştum.
    MTv'yi rahatça izleyemiyordum. Bilgisayarım yok tabii o zamanlar. Blue Jean takip ediyordum ben de deli gibi. Ve artık Mtv Europe ile bütünleşmiştim. Deli gibi takip ettiğim programlar oluyordu. Ve özgürlük tadı çok hoşuma gidiyordu. Dismissed, I Bet You Will, TRL, Punk'd, Jackass, Made...=) World Chart Express'de Türkiye'den de bir şarkı seçiyorlardı bazen ve acayip heyecanlanıyordum. Bir keresinde Göksel'in Günün Birinde coverını MTv Europe'da 1 numarada görünce ağlayacaktım. Smile  Hem Göksel'i çok seviyorum hem de Türkiye 1 numara falan. Ne gurur ne gurur o zamanlar. Sene 2002  Smile 
    Ve TATU şoku. Cesaretlerine hayran kalmıştım. Akıllıca bir stratejiydi TATU projesi ve şarkıları benim de hoşuma gidiyordu. Not Gonna Get Us da çok güzeldi Smile
    Mtv dönemim 2004 yılında eve uydu gelmesiyle başladı. Mtv Almanya vardı. Onun dışında leh müzik kanalları da vardi. Sonra izmir'e universiteye giden kuzenlerime karışık mp3 aldiriyordum. Celine dion eros ramazotti despina vandi dido avril lavigne hepsi oluyordu. Allahım ne günlerdi.
    28-08-2016, Saat: 20:16

pookito

Üye Grubu

Cvp: RE: ÖNCE MÜZİK VARDI
    (28-08-2016, Saat: 19:27)pilimba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O yıllar Eros Ramazotti ve Justin Timberlake'i çok severdim. Ramazotti'den Fuoco Nel Fuoco, Timberlake'den Its  gonna be me ve cry me a river. Koalisyon dönemlerinin ve ergenliğimin son yılları.

N'Sync ve boyband fırtınası da fenaydı o zamanlar değil mi. Favorim Westlife'dı benim=) N'Sync'den JC'yi ayrı severdim, sebebini sormayın Big Grin Yıldızı tabii ki Justin'di ve solo kariyerine sadece Justin devam edebildi. Bu arada konuyu yine Britney'ye bağlıyorum ama... Justin, Britney'nin mickey mouse club'dan arkadaşı, aşkıydı ve ne üzülmüştüm ayrıldıklarında  Smile
    Kevin Federline bir yapıştı zaten sonra Britney'ye, ne yazık ki. Ve ondan güzelce beslendi =(

(28-08-2016, Saat: 20:16)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (28-08-2016, Saat: 19:19)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben 17 yaşımdayken odamda televizyonum olmuştu ilk kez. Kampanya varmış, buzdolabının yanında 37 ekran TV hediye veriyormuş Arçelik. Bizimkiler kıyak yaptılar sağolsunlar. Ne sevinmiştim  Smile Salondaki tv den kurtulmuştum.
    MTv'yi rahatça izleyemiyordum. Bilgisayarım yok tabii o zamanlar. Blue Jean takip ediyordum ben de deli gibi. Ve artık Mtv Europe ile bütünleşmiştim. Deli gibi takip ettiğim programlar oluyordu. Ve özgürlük tadı çok hoşuma gidiyordu. Dismissed, I Bet You Will, TRL, Punk'd, Jackass, Made...=) World Chart Express'de Türkiye'den de bir şarkı seçiyorlardı bazen ve acayip heyecanlanıyordum. Bir keresinde Göksel'in Günün Birinde coverını MTv Europe'da 1 numarada görünce ağlayacaktım. Smile  Hem Göksel'i çok seviyorum hem de Türkiye 1 numara falan. Ne gurur ne gurur o zamanlar. Sene 2002  Smile 
    Ve TATU şoku. Cesaretlerine hayran kalmıştım. Akıllıca bir stratejiydi TATU projesi ve şarkıları benim de hoşuma gidiyordu. Not Gonna Get Us da çok güzeldi Smile
    Mtv dönemim 2004 yılında eve uydu gelmesiyle başladı. Mtv Almanya vardı. Onun dışında leh müzik kanalları da vardi. Sonra izmir'e universiteye giden kuzenlerime karışık mp3 aldiriyordum. Celine dion eros ramazotti despina vandi dido avril lavigne hepsi oluyordu. Allahım ne günlerdi.

Mtv Europe sayesinde İbranice konuşmaya başlayacaktım ben de. O beyin yıkayan İbranice reklamlar yüzünden  Smile
    (Son Düzenleme: 28-08-2016, Saat: 20:29, Düzenleyen: pookito.)
    28-08-2016, Saat: 20:29

halil

Üye Grubu

(28-08-2016, Saat: 19:37)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada sevgili Halil, 1985 yılında 15 yaşında mıydın yoksa?  Smile Smile

Hayır sevgili Mert! Sade ve sadece 10! Angry Dodgy
    28-08-2016, Saat: 20:32

pookito

Üye Grubu

(28-08-2016, Saat: 20:32)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (28-08-2016, Saat: 19:37)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada sevgili Halil, 1985 yılında 15 yaşında mıydın yoksa?  Smile Smile

Hayır sevgili Mert! Sade ve sadece 10! Angry Dodgy

Öpücük Öpücük
    28-08-2016, Saat: 20:36

pilimba

Üye Grubu

Mtv'de Türk reklamlar da çıkardı: Hobby jöle! Big GrinDD
    28-08-2016, Saat: 20:41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.