• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    TELE-VİZYON

kadro203

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

Cvp: RE: TELE-VİZYON
    (23-08-2016, Saat: 15:29)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam oldu o zaman aferin Big Grin

Bu arada, ilk sezonu zevkle izlediğim Walking dead, sonra bırakıvermiştim. Yıllarca da devam etmedim artık da açıkcası aman aman dizi manyaklığım kalmadı, ama sizce izlemeli miyim, abartılıyo mu yoksa ? Sanki aşırı abartı gibi geliyo ya bana

Arada saçmalıklar olsa da aksiyon dolu bir dizi. Bence izlemelisin Mr. Hysteria  Big Grin  Ben de son sezonunu geçen sene fırsatım olmadığı için izleyememiştim ama bi ara başlayıp son sezonunu da izleyeceğim.
    23-08-2016, Saat: 15:31

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Cvp: TELE-VİZYON

Bayılıyorum bu adama ya Big Grin
    23-08-2016, Saat: 16:47

Ozzy

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

(23-08-2016, Saat: 15:29)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam oldu o zaman aferin Big Grin

Bu arada, ilk sezonu zevkle izlediğim Walking dead, sonra bırakıvermiştim. Yıllarca da devam etmedim artık da açıkcası aman aman dizi manyaklığım kalmadı, ama sizce izlemeli miyim, abartılıyo mu yoksa ? Sanki aşırı abartı gibi geliyo ya bana

Son sezon efsanedir. Bence kesinlikle izlemelisin Hüs. Her türlü gideri var. Ki bunu zombi konulu kitap,dizi filmlerden nefret eden biri olarak söylüyorum,TWD bence bambaşka şeyler anlatıyor,onun için seviyorum ben..
    23-08-2016, Saat: 17:51

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Kodumun Bodrum Masalı bitti, hemen gene başladı Tai Tai

Ulan madem böyle olacak, MSC finalini izlerdim, ne göt bi televizyonculuk yapılıyor bu ülkede beee Çekiç Çekiç
    01-09-2016, Saat: 23:51

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(01-09-2016, Saat: 23:51)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kodumun Bodrum Masalı bitti, hemen gene başladı Tai Tai

Ulan madem böyle olacak, MSC finalini izlerdim, ne göt bi televizyonculuk yapılıyor bu ülkede beee Çekiç Çekiç

Tüm kanallar artık bu şekilde yayın yapıyor. Sene 2007 hiç unutmam, Kanal D'de sezonda haftada 12 dizi oynardı. Her gün akşam 20:00'de ve 22:00'de diziler olurdu. Şimdi haftada 3-4 dizi ile sınırlı tutuyor tüm kanallar. Aslında doğrusu da bu olmalı. Her şeyi hızlı tüketiyoruz. Ama bölüm bitip hemen tekrar yayına girmesi bence de saçmalığın daniskası.
    02-09-2016, Saat: 11:53

Hysteria

Üye Grubu

Harika olmuş Big Grin
    07-09-2016, Saat: 10:56

suioeir

Üye Grubu

TELE-VİZYON
    (02-09-2016, Saat: 11:53)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (01-09-2016, Saat: 23:51)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kodumun Bodrum Masalı bitti, hemen gene başladı Tai Tai

Tüm kanallar artık bu şekilde yayın yapıyor. Sene 2007 hiç unutmam, Kanal D'de sezonda haftada 12 dizi oynardı. Her gün akşam 20:00'de ve 22:00'de diziler olurdu. Şimdi haftada 3-4 dizi ile sınırlı tutuyor tüm kanallar. Aslında doğrusu da bu olmalı. Her şeyi hızlı tüketiyoruz. Ama bölüm bitip hemen tekrar yayına girmesi bence de saçmalığın daniskası.

Başka derdiniz yok zaar
    07-09-2016, Saat: 11:02

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

RE: TELE-VİZYON
    West-World...

Nurtopu gibi yeni bir bilimkurgumuz oldu...1973 tarihli kült filmi dizi yapmışlar....Koca bir western vadisi düşünün sadece zengin kodamanlar eğlenebilsin diye kurulan bu kovboy kasabasında herkes ama herkes insandan ayırdemeyeceğiniz gerçeklikte birer robot!!!!!!!!!!

Anthony Hopkins de cabası! Daha ne duruyorsunuz????
    (Son Düzenleme: 17-10-2016, Saat: 23:41, Düzenleyen: krunch.)
    17-10-2016, Saat: 23:40

taifung

Üye Grubu

(17-10-2016, Saat: 23:40)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: West-World...

Nurtopu gibi yeni bir bilimkurgumuz oldu...1973 tarihli kült filmi dizi yapmışlar....Koca bir western vadisi düşünün sadece zengin kodamanlar eğlenebilsin diye kurulan bu kovboy kasabasında herkes ama herkes robot!!!!!!!!!!

Anthony Hopkins de cabası! Daha ne duruyorsunuz????

Yabancı dizi tarihinde bir ilk belki de... Ben ilk kez bir yabancı diziye, tüm dünyayla aynı anda başladım Big Grin
    Diğer diziler ancak yıllarca oynadıktan sonra radarıma giriyordu ve ardarda 50 bölüm falan izleyerek anca yetişiyordum.

Westworld kesinlikle efsane olmaya aday bence. İlerde olacaklara dair öyle tüyleri diken diken edici kareler var ki, ürküyorum yahu... Üçüncü bölümü sanırım bu gece düşmüştür internete. 

Ben de herkese tavsiye ederim...

Özetle olay şu... Westworld, bir çeşit lunapark gibi... Devasa bir alana, vahşi batı kasabası kondurmuşlar. Buradaki yaşayan herkes de, olcayın robot dediği insanlar Big Grin

Yani bu yapay kasabadaki hem hayvanlar hem de insanlar, özel olarak üretiliyor. Hepsi görünüşte insan. 

Parasını veren bu kasabaya, dönemin kıyafetlerini falan da giyerek ve silahlanarak gidiyor. Belli bir senaryo çerçevesinde ya da kafalarına göre kasabaya dalarak, ya kadınlarla deli gibi sevişiyorlar ya da önlerine gelenleri öldürüyorlar... Oynayanlar çıktıktan sonra, öldürülen insanımsı robotlar tamire gidiyor, temizleniyor beyinleri restart yapılıyor falan tekrar kasabaya sağlam olarak gönderiliyor... 

Fakat ilk 2 bölümde yavaş yavaş sinyaller gelmeye başladı. Bu insanımsı robotlar, onları yapan kişiler tarafıdnan her defasında daha fazla insana benzetiliyorlar. Ve tekrar kasabaya yollandıklarında aslında geçmişe dair her şeyi unutmuş olmaları gereken bu robotlar, yoksa yavaş yavaş hatırlamaya mı başlıyor? Ne dersiniz? Ya sırf eğlence için gelip onlara türlü işkence edip keyfine göre silahla tarayan, kafalarını uçuran insanları hatırlarlarsa?
    17-10-2016, Saat: 23:48

taifung

Üye Grubu

Bu arada eklemek isterim ki, dizinin jenerik müziği efsane. Bugüne kadar duyduklarımın en iyisi.. Benim için Game of Thrones'un ezgisiyle kapışır yani...
    18-10-2016, Saat: 00:04

SiruSho

Üye Grubu

Televizyonlarda gördüğümüz sabah öğle ve akşam senaslarında ona buna ota boka yorum yaparak , sürüp sürüştürüp taıp takıştırıp 2 saatte 3-5 binleri cukkalayan insanların ne denli cahil cühela aslında bunlara yer verenlerin de nasıl aptal ordusu yetiştirdiklerini görmüş oluyoruz her geçen gün
    18-10-2016, Saat: 00:29

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Öncelikle Olcay'ın dizi zevkine bir kadeh kaldırabilir miyiz?

Madem Westworld'den bahsedilmiş. Ben de onunla aynı anda götürebileceğiniz harika bir dizi önereyim: Narcos. Pablo Escobar'ın hayatını anlatan hafif belgesel kıvamında müthiş bir dizi. Güzel bir kadro, müthiş oyunculuklar, sürükleyici bir hikaye ve o güzelim müzikler.. Şiddetle tavsiye ediyorum efenim.

Dizinin o muhteşem introsunu da dinlemek isteyen olabilir diye şuraya bırakıyorum.

18-10-2016, Saat: 10:39

Hysteria

Üye Grubu

Westworld'ü ben de ağzım açık bayılarak izliyorum. Kesinlikle çok iddialı
    24-10-2016, Saat: 12:15

Hysteria

Üye Grubu

Geçen hafta rahatsızlık dolayısıyla raporluydum ve evdeydim. Can sıkıntısı ile, 6 sene önce bi çırpıda izleyiverdiğim "Avatar-Last Airbender" ı bir daha izleme kararı aldım. Hala aynı etkiyi yaratıyo, çizgi dizi seviyosanız, kaçırmayın derim izlemediyseniz. Çok seviyorum ya. Gerçekten çok kaliteli bi iş... Devamında gelen Korra aynı etkiyi yaratamadı ama o da iyi gayet
    24-10-2016, Saat: 12:16

buraks

Moderatör Grubu

TELE-VİZYON
    Allahim sonunda "Korra ayni etkiyi yaratmadi" diyen baska biri daha <3

Aang bir baskaydi ya. Ben de su an raporlu ve evdeyim. Ben de tekrar izleyeyim bari Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
    (Son Düzenleme: 25-10-2016, Saat: 09:41, Düzenleyen: buraks.)
    25-10-2016, Saat: 09:40

Hysteria

Üye Grubu

Sana da geçmiş olsun. Çok iyi geliyo valla o can sıkıntısına Burak Big Grin
    25-10-2016, Saat: 10:05

buraks

Moderatör Grubu

Gaga ve Carpool Karaoke  Heart

26-10-2016, Saat: 16:36

TTR

Üye Grubu

no 309'a bayılan var mı? sumru yavrucuk döktürüyor dizide Smile
    28-10-2016, Saat: 19:08

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

(28-10-2016, Saat: 19:08)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: no 309'a bayılan var mı? sumru yavrucuk döktürüyor dizide Smile
    Sırf o kadın için izliyorum ben o diziyi. Kadın her el attığı projenin altından kolaylıkla çıkabiliyor.
    28-10-2016, Saat: 22:27

SiruSho

Üye Grubu

Sanırım ÖBGZK'den sonra ilk kez tv karşısında izleyeceğim bir dizi olacak ; Vatanım Sensin .
    Beni kendine çeken öğesi tabi ki tarihi unsurları başta olmak üzere aile dramı oluşu .

Yalnız Halit Ergenç 'te ''komutan'' Berguzar Korel' de de ''anne'' rolü çok eğreti durmuş.

Bennu Yıldırımlar bu rolün pek da ala üstesinden gelebilirdi. Onun yanına da Yetkin Dikinciler hey hey heeeyyy ...

Cast dağılımı bu 2li dışında harika .
    haftalık 100bin alıyormuş hakkını versin bari padişah olduğunu unutsun Big Grin
    31-10-2016, Saat: 01:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.