• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    AVUSTRALYA

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Rep Puanı: 8

AVUSTRALYA
    Avustralya temsilcisini bu başlık altında değerlendiriyoruz.
    05-12-2020, Saat: 20:48

cembulut

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

Cvp: AVUSTRALYA
    Jessica Alyssa Cerro ( d. 14 Ağustos 1995 Sidney), bilinen adıyla Montaigne, Avustralyalı şarkıcı. Montaigne, 2020 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Avustralya'yı "Don't Break Me" adlı şarkıyla temsil etmesi planlanıyordu. Yarışma COVID-19 pandemisi sebebiyle iptal edildi. Avustralyalı yayıncı SBS tarafından kendisine 2021 için tekrar temsilcilik hakkı verilmiştir.
    12-01-2021, Saat: 17:09

Sen

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 0

Cvp: AVUSTRALYA
    Montaigne'nin adini ulusal finallere katilmadan once hic duymadim. Onu burada sadece belirli bir kitle takip ediyor sanirim. Gecen yilki sarkisindan umutlu degildim. Bu yil daha iyi bir sarkiyla gelir dedim ama maalesef olmadi. Bakalim sonuc ne olacak. Go Aussies!
    24-04-2021, Saat: 02:01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.