• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    VİDEO EKİBİ KURULUYOR!

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Video  VİDEO EKİBİ KURULUYOR!
    Herkese Selamlar,

Arnavutluk'ta temsilcisini seçmek üzere olduğuna göre, resmi olarak sezonu açtığımızı söyleyebiliriz. 

Geçtiğimiz bir iki senedir sitemiz için her sezon ne yapabilir, neler ekleyebiliriz diye düşünüyoruz ve sürekli yeni fikirlerle karşınıza geliyoruz. Bu durum sizin de dikkatinizi çekmiştir diye umuyoruz. 

Gördük ki dijital hayatın iyice yaşamımızın bir parçası olması sayesinde yazının yeri farklı bir boyut aldı ve olay görselliğe döndü. Yazılanları okuyan insanlar, aynı şeyleri interaktif olarak izlemeyi daha tercih eder oldu. Bu bağlamda 2015 yılında Tayfun'un öncülüğünde dikkat çekici bir işe imza attık. Stokholm'den haber, yorum ve değerlendirme konseptinde gelen videolara sitemizde yer verdik. Stokholm'den gelen videolar takipçilerimizin ilgisini fazlasıyla çeken ve bize güzel geri dönüşler getiren bir iş oldu.

Geçtiğimiz yıl da Hasan, Cihan, Sulhi ve Çağatan'ın öncülüğünde bu videolara yeni bir boyut katıp güzel bir konsept oluşturduk. Bu videolardan da güzel geri dönüşler aldık ve insanların sevdiği bir iş oldu.

2018 yılı için bu işi biraz daha büyütmeye karar verdik. Sadece arena ve şehirden videolar paylaşmak yerine tüm süreçte böyle videolarla ilerlemeye karar verdik. Ulusal finaller, açıklanan şarkılar ya da güncel haberleri kapsayan ve söyleyişi şeklinde geçecek videolar çekebileceğimiz, bunları sosyal medya hesaplarımızda duyurabileceğimiz bir proje yapmaya karar verdik. Bu projemizi de sizlere duyurup, gönüllü olmak isteyen var mı diye sormak istedik.

Öncelikle bunun öneri ve isteklerinize açık olan bir proje olduğunu belirtmek isterim. Bizim şimdilik düşündüğümüz ve ana hatlarını çizdiğimiz proje için şöyle bir iki madde söyleyebilirim.

* Her birimiz farklı yerlerde olduğumuz için sürekli yan yana olmayabiliriz. Bu yüzden skype üzerinden kuracağımız bir grup ile bu söyleyişiyi yapıp, bunu kaydedebiliriz. Daha sonra kaydettiğimiz bu videoyu düzenleyerek hesapımızda paylaşabiliriz.

* Eğer yan yana olduğumuz durumlar olursa zevkle kendimizi videoya alıp bunu da çekip paylaşabiliriz.

* Her videoda hep aynı isimler olacak, aynı isimler moderatör olacak diye bir kuralımız yok. Örnek olarak söylüyorum; Ankara'daki arkadaşlarımız da bir araya gelip, kendi belirledikleri bir konu üzerinden bir içerik hazırlayabilir ve çekilen videoyu bize iletebilir. Biz bunu düzenledikten sonra hesapımızda yayınlayabiliriz.

* Dileyen sadece istediği ülke ile alakalı hazırlanan içeriklerde yer almak isteybilir. Örnek olarak söylüyorum; Ben sadece Yunanistan değerlendirmesinde yer almak istiyorum diyebilirsiniz ve size sadece Yunanistan için yaptığımız değerlendirmede yer verebiliriz.

* Videolarımızın şimdilik 2-5 kişi arasında bir ekiple çekilmesini planlıyoruz ama derseniz ki elimde güzel bir içerik var, ben bunu tek başıma da değerlendirebilirim. Zevkle yer vermek isteriz.

* Videolar için şimdilik planlanan zaman 3 ile 5 dakika arasında. Tabii ki konuşulacak konu ve konuşacak kişi sayısına göre bunu esnetebiliriz.

* Açılacak ayrı bir başlık altında çekeceğimiz videoyu önceden duyuracağız. Eğer bu videoda mutlaka geçmesini istediğiniz bir konu, bir söz varsa bunu bize oradan iletebileceksiniz. Böyleilkle eğer videomuza dahil olmak istemeseniz bile dikkat edilmesini istediğiniz konuya orada dikkat çekebileceğiz.

Şimdilik genel hatlar bu şekilde olup dediğim gibi önerilere açık bir projedir. Eğer katılımcı olmak isterseniz ben, Hasan ya da Barlas ile irtibata geçebilirsiniz. Umarız her bir üyemiz bu proje içinde yer almak ister ve hep birlikte güzel bir iş ortaya koyarız. İletmek istediğiniz bir şey olursa da bu başlık altında tartışabiliriz.

Katılımın fazla olmasını umuyor, şimdiden herkese teşekkür ediyoruz.
    12puan.com yönetimi.
    Burak
    (Son Düzenleme: 23-12-2017, Saat: 21:08, Düzenleyen: buraks.)
    23-12-2017, Saat: 21:07

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Cvp: VİDEO EKİBİ KURULUYOR!
    Süreç içi duyurular için rzv.
    23-12-2017, Saat: 21:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.