• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

Cvp: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    Bengay- You're Mine arkadas o sarkiyi ben magazada her gun dinlemekten sikilip sira ona gelince isi gucu birakip sarki atlamaya gidiyorum [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Samantha - Soldier ; iyi sarki

Dikanda - Jakhana Jakhana bu yarz sarkilar suresini doldurdu Riff Cohen ile birlikte geciniz.

Behet Ghol Midam - Guzel bir yoresel katilim. Bu solist 2012de filan da yarismisti bi sarkiyla sanirim.

Odila -Nadeah ; ah tatlim ne guzel sarki bu .

Dikkat ceken sarkilar bunlar benim icin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    07-06-2017, Saat: 01:42

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    yine take me to churchler, chained to the rhythmler vs sıralanmış. SIFIR SIFIR SIFIR. oldu olacak top 40 listesini koyup onu puanlayalım arkadaş. biraz yaratıcı olun yahu.
    07-06-2017, Saat: 06:11

cembulut

Moderatör Grubu

Rep Puanı: 1

Apple kullanıcıları için playlist hazır. Bir tek çince şarkıyı bulamadım. Şarkının sahibi itunes üzerinden bulabilirse Uluhan aracılığı ile bana bildirsin. Onu da eklerim. 

https://itunes.apple.com/tr/playlist/member-song-contest-tres/idpl.4422a85969694077b6cee7114ebaafb6
    07-06-2017, Saat: 06:32

buraks

Moderatör Grubu

Konu Sayısı : 28

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (06-06-2017, Saat: 23:42)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://open.spotify.com/user/suleyx/pla...cess=1#_=_

bi şarkı dışında bütün şarkıları bulabildim. çince bir şarkı harici

bulamadığım şarkı da bu
    https://www.youtube.com/watch?v=vv6RsaEX-94

Süpersin!
    07-06-2017, Saat: 09:54

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Buyrunuz bu da Youtube playlist'i

https://www.youtube.com/playlist?list=PL...3mnFdO5O61
    07-06-2017, Saat: 10:18

Hysteria

Üye Grubu

Özellikle Katy Perry yollayanı çok merak ediyorum Smile
    07-06-2017, Saat: 10:36

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

ÖNEMLİ^^^^^^^

ARKADAŞLAR 16 NUMARALI ÇİNCE ŞARKIYI İNDİRİRKEN YANLIŞLIK YAPIP DAHA UZUN VE SON KISIMLARI KÖTÜ OLAN BİR VERSION İNDİRMİŞİM.. KATILIMCININ UYARISI İLE FARK ETTİM DURUMU.. KENDİSİNDEN TEKRAR ÖZÜR DİLEYEREK DOĞRU İNDİRME LİNKİNİ PAYLAŞIYORUM...
    https://www.sendspace.com/file/zxvsbw
    07-06-2017, Saat: 11:07

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

(07-06-2017, Saat: 11:07)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ÖNEMLİ^^^^^^^

ARKADAŞLAR 16 NUMARALI ÇİNCE ŞARKIYI İNDİRİRKEN YANLIŞLIK YAPIP DAHA UZUN VE SON KISIMLARI KÖTÜ OLAN BİR VERSION İNDİRMİŞİM.. KATILIMCININ UYARISI İLE FARK ETTİM DURUMU.. KENDİSİNDEN TEKRAR ÖZÜR DİLEYEREK DOĞRU İNDİRME LİNKİNİ PAYLAŞIYORUM...
    https://www.sendspace.com/file/zxvsbw

Daha düzgün bir şey çıkar diye umutlandım ama her iki haliyle de sonunculuk adayı Güzel Arkadaşlık Şarkısı.
    07-06-2017, Saat: 12:09

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

(07-06-2017, Saat: 06:32)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple kullanıcıları için playlist hazır. Bir tek çince şarkıyı bulamadım. Şarkının sahibi itunes üzerinden bulabilirse Uluhan aracılığı ile bana bildirsin. Onu da eklerim. 

https://itunes.apple.com/tr/playlist/member-song-contest-tres/idpl.4422a85969694077b6cee7114ebaafb6

Senden başka kimse Apple Music kullanmıyor.
    07-06-2017, Saat: 12:37

Legolas

Üye Grubu

Bu şarkıları çok aradınız mı pardon? İçim darlandı resmen şarkıları dinlerken. İlk 10 çıkarmak çok zor olmayacak. Önceki yarışmalarda bir kaç şarkıyı playlistime ekleyebiliyordum. Bunda olmayacak gibi.
    (Son Düzenleme: 07-06-2017, Saat: 13:02, Düzenleyen: Legolas.)
    07-06-2017, Saat: 13:01

Hysteria

Üye Grubu

(07-06-2017, Saat: 13:01)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıları çok aradınız mı pardon? İçim darlandı resmen şarkıları dinlerken. İlk 10 çıkarmak çok zor olmayacak. Önceki yarışmalarda bir kaç şarkıyı playlistime ekleyebiliyordum. Bunda olmayacak gibi.

bi önceki msc şarkını bilmesek  Öpücük çince sen çıkma Emrah lütfen Big Grin
    07-06-2017, Saat: 13:25

Uluhandro

Üye Grubu

(07-06-2017, Saat: 13:25)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (07-06-2017, Saat: 13:01)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şarkıları çok aradınız mı pardon? İçim darlandı resmen şarkıları dinlerken. İlk 10 çıkarmak çok zor olmayacak. Önceki yarışmalarda bir kaç şarkıyı playlistime ekleyebiliyordum. Bunda olmayacak gibi.

bi önceki msc şarkını bilmesek  Öpücük çince sen çıkma Emrah lütfen Big Grin

Amma gömdünüz o chori chori chupke chupke'ye.. Bence güzeldi o şarkı ben hala açıp dinliyorum  Heyo Heyo
    07-06-2017, Saat: 13:35

Legolas

Üye Grubu

(07-06-2017, Saat: 13:35)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (07-06-2017, Saat: 13:25)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi önceki msc şarkını bilmesek  Öpücük çince sen çıkma Emrah lütfen Big Grin

Amma gömdünüz o chori chori chupke chupke'ye.. Bence güzeldi o şarkı ben hala açıp dinliyorum  Heyo Heyo

Sonunda beni anlayan birisi çıktı. Heyo Öpücük

Hüseyin geliyor sana çekiççççç Çekiç
    07-06-2017, Saat: 14:03

Hysteria

Üye Grubu

Tahminlerim var ahali Big Grin

12 - Barlo
    27 - HSN
    16 - Cembulut
    07 - Sirusho
    07-06-2017, Saat: 14:15

aksizi

Yasaklı Kullanıcı Grubu

01-PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER :
    tumblr_nt8v4wNd4L1ra5kwho1_250.gif Kesinlikle bayıldım ben bu şarkıya direkt favorim oldu.  Heyo Heyo

02-ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH : Excuse you?

03-CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM : Ben bu şarkıyı çok seviyorum ama üzgünüm be canım.

04-YASMIN-FORT MINOR-WHERE’D YOU GO : Stilim değil.

05-SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE : Sevdim böyle beğenirim diye düşünmüyordum.

06-BENGAY-RAVING GEORGE FEAT. OSCAR AND THE WOLF-YOU’RE MINE : Öle öle dinlemekten asla bıkmayacağım bir şarkı ama zamanlama hatası.

07-GAYABEN-NICOLAS JAAR-MI MUJER : GELDİ.

08-AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER : Kendi halinde bi şarkı puan çıkabilir.

09-POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA : Başarılı bir katılım olduğunu düşünüyorum da keşke rap kısmı olmasaydı.

10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE : Kendi kendine gaza gelmiş bi şarkı

11-EMEDUR-APOCALYPTICA FEAT. BRENT SMITH-NOT STRONG ENOUGH : Olmamış mı, doymamış mı?

12-COLIDUR-JAIN-COME : Liste dışı ben hiç bi zaman sevmedim bu şarkıyı.

13-ANTEPSIN-POETS OF THE FALL-CARNIVAL OF THE RUST : Yani ne bileyim asla seçipte buralara gönderilcek bi şarkı değil.

14-URFAMYCIN-MISS CAFFEINA-ACIDO :
     Reaction-Man-Who-Kidnapped-Kimmy-Most-He...t-Life.gif Kesinlikle diğer favorim, aşkım mısın?

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE : Bak mesela bu da bildiğim bir şarkı ama puanlamayı hak eden türden neden çünkü işte.

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER :
    giphy.gif
    17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE: Sanmıyorum.

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA : Güle güle.

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES : Sevdim bebeğim.

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND : Ramazan özel.

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR : Başarılı bir katılım beğendim.

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE : Bence çok keyifli sevdim, böyle şeylerle gelin.

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME : Böyle şeylerle gelin derken bu kadarını da kastetmedim.

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I : Sevmedim.

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO :Fena değil ama bir Yunan müziği devri de bitti be.

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA : Güzel bir katılım.

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA : Kendi çapında başarılıdır sanıyorum ki. ^^

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM : NO.
    07-06-2017, Saat: 14:33

Uluhandro

Üye Grubu

Şarkılara hakim olduğum için ve puanlarımı da verdiğim için ilk yorumlar benden gelsin….

1-01-PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER

Tam bir başlangıç şarkısıydı dayanamadım bir numaraya koydum.. 28 şarkılık paketteki en iyi bildiğim şarkı bu sanırım.. Çok severim ama benim için bir keşif değil.. Ama çoğu üye için bir keşif olabilir bunu da göz önünde bulundurmak lazım..

02-ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH

Youtube’da aldığı tık sayısına bakıldığında kimse için yeni bir keşif olmasa gerek.. Güzel mi? Evet kesinlikle paketteki en iyi şarkılardan biri ama bir keşif değil üzgünüm.. Puan çıktı mı? Belki...

03-CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM

Katy Perry gönderen kişiyi çok merak ediyorum demek isterdim ama ne yazık ki biliyorum 
    Paketteki en keyifli şarkılardan biri evet ama bir keşif değil.. Belki puan çıkmıştır..

04-YASMIN-FORT MINOR-WHERE’D YOU GO

Ben bu tarzı ( Adı her neyse) sevemiyorum pek.. Dinlemem de çok fazla.. Yine sevemedim üzgünüm.. Benden puan alamayacak şarkılardan birisi bu..

05-SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE

Daha evvel ESC sahnesi görmüş birinin şarkısını yollamak cesaret işi.. Bu kadının çok güçlü bir sesi var ve bu şarkıyı da süper söylemiş yine.. Şarkının altyapısına bayıldım.. Kısacası çok sevdim puan gelmesi muhtemel..

06-BENGAY-RAVING GEORGE FEAT. OSCAR AND THE WOLF-YOU’RE MINE

Güzel bir tarz.. Alt yapısı başarılı... Açıkçası sürekli dinlediğim bir tarz değil ama dinlerken insanı yormayan şarkıları severim bu da onlardan biri..

07-GAYABEN-NICOLAS JAAR-MI MUJER

Daha önce dinlemiştim bunu bir sefer.. Duyunca direk hatırladım.. 6 numaralı şarkı için yaptığım yorumlar bunun için de geçerli altyapısı gayet başarılı insanı yormayan şarkılardan biri..

08-AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER

Bu senenin güzel keşiflerinden oldu bu da. Alt yapısını gayet başarılı buldum.. İlk 10’da olacağını düşündüğüm şarkılardan biri açıkçası.. Puan vermiş olabilirim..

09-POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA

Rap dinlemiyorum cnm yha.. Cidden rap pek sevdiğim bir tarz değil ama şarkıyla yedirilince böyle tatlı bir iş ortaya çıkabiliyor.. Sevdim bu şarkıyı da.. Ama bu sene sevdiğim çok şarkı var puan verdim mi buna? Belki…

10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE
    Bu şarkının başı bir şarkıya benziyor.. Hem de çok benziyor ama çıkaramadım henüz. Her neyse ben çok sevdim bunu.. Plajda köpük partisinde dans etmelik şarkı yapmış adamlar biz de eczanelerde pinekleyelim 30 derece sıcakta.. pehh….

11-EMEDUR-APOCALYPTICA FEAT. BRENT SMITH-NOT STRONG ENOUGH

Bu çellist ağabeyleri lisede dinlerdim vay be 15 sene falan geçmiş.. Bu şarkı apocalyptica şarkısı olmasına rağmen bu şarkıda konuk sanatçı kalmışlar. Brent Smith resmen imza atmış şarkıya ve iyiki de atmış.. Puan gelecek benden…

12-COLIDUR-JAIN-COME

Biliyorum kızacaksın ama ben sevemedim :/ Eminim seveni çok fazla olacak ve çok üst sıralarda yer alacaksın ama bu benim tarzım değil puan veremediğim için de şimdiden özür dilerim 

13-ANTEPSIN-POETS OF THE FALL-CARNIVAL OF THE RUST

Elime ulaşıp ilk dinlediğimde sevip bir köşeye ayırdığım şarkılardan olmuştu hala da severek dinliyorum.. Muhtemelen puan vermişimdir 

14-URFAMYCIN-MISS CAFFEINA-ACIDO

Bu şarkı ile ilgili fikrim hala tam yerine oturmadı.. Solistin ses rengine bayıldım ama şarkıyı sevdim mi sevmedim mi emin değilim.. Şarkı kesinlikle efsane başlıyor ama sonlara doğru sıkıyor.. Biraz uzun mu dedim baktım 3.30 luk şarkıymış… Hep aynı tonda gittiği için böyle hissetmiş olabilirim..

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE

Bu da pakette bildiğim az sayıdaki şarkıdan biri.. Altyapısı çok iyi.. Sound efsane. Kısacası şarkı yıkılıyor ama keşif değil 

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER

Yanlış versionu pakete eklediğim için buradan tekrar özür diliyorum kendisinden  Bu şarkı için yeni link verdim arkadaşlar lütfen ikinci verdiğim linkten tekrar indirerek dinleyiniz.. Arkadaşım sen de daha kolay anlayabileceğimiz bir alfabe seçseydin keşke  Şarkıya dönersek fonetik olarak bize çok çok uzak bir dil Çince.. Yani Çinceyse tabi… Ben çok sevemedim ama yine de uzak doğudan seçip getirdiğin bu şarkı için teşekkürler.. Her şeyden önce başarılı bir keşif…

17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE

Cranbarries ; lisede dinlediklerimden yine  Ama bu şarkılarını hiç duymamıştım. Listedeki en soft şarkı ilan ediyorum bunu..

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA

Rhodos’da yüzünü denize dönmüşsün, rüzgar çıplak tenini yalarken fonda bu müzik çalıyor.. Gerçekten çok sevdim.. Zaten yunan müziklerini çok severim bu şarkı için çok teşekkürler.. Keşfetmemizi sağladığın için yani  Bu Karakalpakis bi’ tanıdık geldi bu arada.. Daha önce bir yererde görmüş gibiyim :/

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES

Dami Im için yaptığım yorumun aynısını bunun için de yapıyorum. ESC sahnesi görmüş birini göndermek risk ama bu riski avantaja çevirmiş bir şarkıyla karşı karşıyayız..
    Loic’in sesi şarkının sonunda uzaya çıkıyor.. En sevdiğim katılımlardan biri oldu kesinlikle..

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND

Cat Stevens dinlemem açıkçası ama bu şarkısı sempatik geldi.. Yarışmadaki şansı ne olur bilemem tabi.. Bir de neden bu kadar kısa bu?

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR

Bu şarkı bana Lübnan’ın efsanevi 2005 eurovision şarkısını hatırlattı. İbranice bence müziğe en çok yakışan dil.. Ayrı bir havası var… Nasıl benim tarzım anlatamam bu şarkı  Kaç puan verdim acaba? O arkadan çalan kemanlara ölürüm…

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE

Piyano kullanımı ile diğer şarkılardan kolayca ayrılıyor ve akılda kalıyor.. Çok eğlenceli bir çalışma olmuş benden de puan çıkmış olabilir…

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME

Ben bu tarzı çok seviyorum.. Hatta daha önceki Msc’lerden birinde denemiştim bu tarzı  Keşif için teşekkür ederim playlistim bir şarkı daha kazandı sayende… Bol şanslar…

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I

Özür dileyerek bu şarkıyı sevmediğimi söylemek zorundayım. Diğer şarkılar içinde biraz tekdüze ve sönük kaldı sanki.. Tabi bu benim fikrim..

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO

Pakette 2 adet Yunanca şarkı var ve ben ikisine de bayıldım.. İkinize de teşekkürler bu yüzden.. İkisine de puan vermiş olabilirim  Bu şarkının da naif başlaması ve sonrasında o patlamalarına bayıldım.. Kadının sesi de keza öyle…

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA

Dilini anlamadım hatta hiçbir şey anlamadım  Ama şarkıya bayıldım o ortadaki zılgıt kısmı falan yıkılıyor… Ben bu şarkıyı tv.’de bir gezi programının arkasında fon müziği olarak dinlemiştim daha önce ama hiç dikkatimi çekmemişti.. Ne güzelmiş….

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA

Evet paketteki en iyi hareketlilerden biri de bu.. Kesinlikle çok sevdim ve tabi ki puanı yapıştırdım.. Zaten çok sevdiğim bir tarz.. Tam bir yaz şarkısı…

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM

Paketin son şarkısı.. Farsça benim çok sevdiğim bir dil.. Edebiyat dili zaten. Bu melodi de çok tanıdık aynı melodiyle muhtelif dillerde şarkılar biliyorum.. Bu da paketin en naif şarkısı bence ama canlı kayıttansa bant kaydını tercih ederdim ordaki nağmeler daha çok yüreğe dokunuyor çünkü…
    07-06-2017, Saat: 14:35

Hysteria

Üye Grubu

Titus Andromedon Heyo Big Grin
    07-06-2017, Saat: 14:38

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Yorumlar yorumlar Çekiç

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    07-06-2017, Saat: 15:14

TTR

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

01-PASSIFLORA-MAX-PUPPETEER: Playlistime alabileceğim bi tür değil ama hoş.

02-ACTIFED-HOZEIER-TAKE ME TO CHURCH: güzel ama bunu da listeme almadım zamanında. work song'u katmışım mesela.

03-CAFERGOT-KATY PERRY-CHAINED TO THE RHYTHM: katy perry eskiden daha iyi şarkılar yapıyordu dönemini başlatan şarkılardan. güzel ama bomba değil.

04-YASMIN-FORT MINOR-WHERE’D YOU GO: sevmedim.

05-SIBELIUM-DAMI IM-FIGHTING FOR LOVE: sevmemiştim ilk çıktığında, sevmiyorum.

06-BENGAY-RAVING GEORGE FEAT. OSCAR AND THE WOLF-YOU’RE MINE: Bunu severek dinliyordum zaten. puan var.

07-GAYABEN-NICOLAS JAAR-MI MUJER: Msc klasiği entellik göstergeci şarkılardan. begonya vitray diyorum, bol şans.

08-AMINOCARDOL-SAMANTHA JADE-SOLDIER: Tren şarkısı. Önder falan göndermiştir. Kimsenin bildiğini sanmıyorum. kızın sesinde ilginç bi albenisi var. dinletiyor kendini.

09-POPOLIN-MADAME MONSIEUR FEAT YOUSSOUPHO-TOURNERA: orta karar olmuş. kötü diyemem, lakin bayılmadım da.

10-FAZILÇİLKREMİ-SHARON DOORSON-FAIL IN LOVE: sevmedim.

11-EMEDUR-APOCALYPTICA FEAT. BRENT SMITH-NOT STRONG ENOUGH: Apocalyptica'nin en iyi şarkılarından diyemem ama sevdim. puan çıkabilir. iyi derece alır bu tip şarkılar bir de zaten.

12-COLIDUR-JAIN-COME: sevmedim.

13-ANTEPSIN-POETS OF THE FALL-CARNIVAL OF THE RUST: Bu da tonlarca kopyasını bulabileceğin bi şarkı. ama beğendim, dinletti yani.

14-URFAMYCIN-MISS CAFFEINA-ACIDO: bu da vasat üstü bi katılım. gıcık başladı ama iyi bi yerde son buldu.

15-SARIDON-NICK JONAS-CLOSE: çok ticari, aslında iyi şarkı ama aşırı prodüksiyona kurban olmuş.

16-GEORAL-BEAUTIFUL FRENDSHIP SONG-MY GOOD BROTHER: hayatta başarılar diliyorum

17-ORALAC-THE CRANBARRIES-NO NEED TO ARGUE: zamanı durduran şarkılardan. bunu seçen portekiz'i desteklemiştir eurovision'da.

18-BIOKADIN-NIKOS KARAKALPAKIS-KALINIHTA: ne bileyim alıp götürmedi. ama fena da değil. zamanla daha çok sevebilirim.

19-SESKALJIN-LOIC NOTTET-MILLION EYES: çıktığı an da sevdim şimdi de seviyorum. hatta esc şarkısından daha iyi.

20-SIKLOPLEJIN-CAT STEVENS-THE WIND: hoş bir seda. anlamlı da. puan çıkar kesin.

21-BUTAMCOD-YUVAL DAYAN-SHETACHAZOR: sevemedim.

22-DULCARYL-NADEAH-ODILE: msc enteli şarkılardan biri. biraz hareketli en azından.

23-ANDANTE-THE LEVELLERS-CARRY ME: texas yollarında dinlerim söz.

24-PANTACTIVE-VANESSA PARADIS& SEAN LENNON-LA SEINE AND I: beğendim.

25-URSACTIVE-NATASSA BOFILIOU-EN LEFKO: bu kadın baya ünlü ama ben sevemiyorum.

26-ELIDEL-DIKANDA-JAKHANA JAKHANA: simge'ye verin de ikinci mış mış yapsın şarkısı.

27-KOLROS-ALVARO SOLER-SOFIA: bu çok popüler oldu geçen sene. o yüzden puan yok kolaycı arkadaş.

28-ATOR-MOHSEN YEGANEH-BEHET GHOL MIDAM: mscnin kamberi farsça şarkı. iyi günler size.
    (Son Düzenleme: 07-06-2017, Saat: 17:07, Düzenleyen: TTR.)
    07-06-2017, Saat: 17:05

pookito

Üye Grubu

MEMBER SONG CONTEST TRÊS - SOHBET&MUHABBET
    (07-06-2017, Saat: 12:37)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (07-06-2017, Saat: 06:32)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple kullanıcıları için playlist hazır. Bir tek çince şarkıyı bulamadım. Şarkının sahibi itunes üzerinden bulabilirse Uluhan aracılığı ile bana bildirsin. Onu da eklerim. 

Senden başka kimse Apple Music kullanmıyor.

Yoo, ben kullanıyorum barlo, hatta vazgeçilmezim[emoji7][emoji3]
    Playlist benim için süper oldu[emoji4][emoji1319][emoji1319] teşekkürler cembulut[emoji129][emoji1316]
    07-06-2017, Saat: 17:52

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS - FİNAL Barlo 46 20,348 19-06-2017, Saat: 17:38
    Son Yorum: Lukas
      MEMBER SONG CONTEST TRÊS Barlo 10 5,321 16-06-2017, Saat: 21:55
    Son Yorum: Uluhandro

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.