• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3.8/5 - 5 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois

gentedimare

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

Cvp: RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
    (16-03-2017, Saat: 15:41)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalp yetmezliği varmış Salvador'da ve acil olarak kalp nakli gerekliymiş. Vücudunda da hastalığı nedeniyle bir alet takılıymış, bol kıyafetler giymesinin sebebi de buymuş.

Portekiz kazanırsa fln çocuk nasıl dayanacak. Ya bunu duydum artık böyle tarihin gelmiş geçmiş en sevdiğim şarkısı olma yolunda ilerlio. Çok üzüldüm yaaa
    16-03-2017, Saat: 19:50

halil

Üye Grubu

Rep Puanı: 5

(16-03-2017, Saat: 19:50)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (16-03-2017, Saat: 15:41)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalp yetmezliği varmış Salvador'da ve acil olarak kalp nakli gerekliymiş. Vücudunda da hastalığı nedeniyle bir alet takılıymış, bol kıyafetler giymesinin sebebi de buymuş.

Portekiz kazanırsa fln çocuk nasıl dayanacak. Ya bunu duydum artık böyle tarihin gelmiş geçmiş en sevdiğim şarkısı olma yolunda ilerlio. Çok üzüldüm yaaa

Bırak kazanmasını,bu kadar heyecan bile fazla böyle hasta olan birisi için! Çok üzüldüm! Cry Cry Cry
    16-03-2017, Saat: 21:37

Ömer

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

RE: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
    Bu adama büyük bir acıma duydum önce. Çoğunuza göre güzel şarkı olabilir. Kendi adıma şarkının hakkını verebilmek için hastalığını düşünmeden dinlemek istedim olmadı. Sağlık problemi olması, şarkının ağlaklığı... İnsan beğenmese de oylamak istiyor. Bu Makedonya'nın, İtalya'nın ve Çingenemin hakkını yemek. Bu sonra Rusya'nın ki. Engelliler yarışmasın değil mesele. Sağlıklı dilenciye "Sağlığın yerinde çalış kazan" dediğim gibi bu durumda ki arkadaşlara "Slow söylerseniz yanlış anlaşılabilir o kadar söylüyorsun oynak bir şey söyle" demek istiyorum. Smile Bunları yazmak için bile ikinci kere düşündüm o derece vicdan yaptırıyorlar adama! Kısaca abartılacak bir şey yok şarkı bayık kardeşim uyku için...

Bu arada Rusya'nın yaptığı düpedüz sahtekarlık. Yazık!
    16-03-2017, Saat: 21:38

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

(16-03-2017, Saat: 21:38)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu adama büyük bir acıma duydum önce. Çoğunuza göre güzel şarkı olabilir. Kendi adıma şarkının hakkını verebilmek için hastalığını düşünmeden dinlemek istedim olmadı. Sağlık problemi olması, şarkının ağlaklığı... İnsan beğenmese de oylamak istiyor. Bu Makedonya'nın, İtalya'nın ve Çingenemin hakkını yemek. Bu sonra Rusya'nın ki. Engelliler yarışmasın değil mesele. Sağlıklı dilenciye "Sağlığın yerinde çalış kazan" dediğim gibi bu durumda ki arkadaşlara "Slow söylerseniz yanlış anlaşılabilir o kadar söylüyorsun oynak bir şey söyle" demek istiyorum. Smile  Bunları yazmak için bile ikinci kere düşündüm o derece vicdan yaptırıyorlar adama! Kısaca abartılacak bir şey yok şarkı bayık kardeşim uyku için...

Aslında hem Rusya hem de Portekiz'i beğendiğini söyleyen bir çok kişi (ben dahil), söyleyen kişiden bağımsız olarak şarkıları sevdiğini belirtti. 

Maksat engelli olma durumu olsaydı mesela, Polonya 2015'teki engelli kadının şarkısını ya da Finlandiyalı down sendromlu grubun şarkısını da beğenmiş olurduk diye düşünüyorum.

O senelerde ben ve bir çok kişi o şarkıları hiç sevmemiştik diye biliyorum. Zaten o şarkılar iş de yapamadılar.

Ben bu şarkıların çok güzel olduğunu ve iş yapabileceğini düşünüyorum.
    16-03-2017, Saat: 21:42

halil

Üye Grubu

Cvp: PORTEKİZ - Salvador Sobral - Amar Pelos Dois
    Şarkıyı ilk günden beri seviyorum. Çocuğun hasta olduğunu şimdi okuyunca öğrendim! Cry
    16-03-2017, Saat: 21:48

Ömer

Üye Grubu

(16-03-2017, Saat: 21:42)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (16-03-2017, Saat: 21:38)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu adama büyük bir acıma duydum önce. Çoğunuza göre güzel şarkı olabilir. Kendi adıma şarkının hakkını verebilmek için hastalığını düşünmeden dinlemek istedim olmadı. Sağlık problemi olması, şarkının ağlaklığı... İnsan beğenmese de oylamak istiyor. Bu Makedonya'nın, İtalya'nın ve Çingenemin hakkını yemek. Bu sonra Rusya'nın ki. Engelliler yarışmasın değil mesele. Sağlıklı dilenciye "Sağlığın yerinde çalış kazan" dediğim gibi bu durumda ki arkadaşlara "Slow söylerseniz yanlış anlaşılabilir o kadar söylüyorsun oynak bir şey söyle" demek istiyorum. Smile  Bunları yazmak için bile ikinci kere düşündüm o derece vicdan yaptırıyorlar adama! Kısaca abartılacak bir şey yok şarkı bayık kardeşim uyku için...

Aslında hem Rusya hem de Portekiz'i beğendiğini söyleyen bir çok kişi (ben dahil), söyleyen kişiden bağımsız olarak şarkıları sevdiğini belirtti. 

Maksat engelli olma durumu olsaydı mesela, Polonya 2015'teki engelli kadının şarkısını ya da Finlandiyalı down sendromlu grubun şarkısını da beğenmiş olurduk diye düşünüyorum.

O senelerde ben ve bir çok kişi o şarkıları hiç sevmemiştik diye biliyorum. Zaten o şarkılar iş de yapamadılar.

Ben bu şarkıların çok güzel olduğunu ve iş yapabileceğini düşünüyorum.

Rusya'nın niyetini eleştiresim geldi, şarkısına bir şey demedim dikkat et bak! Öpücük
    16-03-2017, Saat: 21:48

Ömer

Üye Grubu

(16-03-2017, Saat: 21:48)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıyı ilk günden beri seviyorum. Çocuğun hasta olduğunu şimdi okuyunca öğrendim! Cry

Ağlama... Allah şifa versin, dua et Rolleyes
    16-03-2017, Saat: 21:49

pookito

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

olamaaz =(
    şarkıdan çok etkilendiğimi, kalbime tek dokunan şarkı olduğunu ve sözleri anlamasam da kafamda bir hikaye kurduğumu yazmıştım buraya. ve barlo'nun yazdıklarını okuyunca. Allah korusun ya. Çok üzüldüm. çok doğal ve de tatlı bir insan üstelik. ergenlik hali bile öyle.

Zaten korkuyordum. Artık hem şarkısı hem de hikayesi kalbime fena halde dokunuyor. Portekiz ilk 10'u bırakın, finale bile zor çıkan bir ülke. Ve eğer finale çıkamazsa hüngür hüngür ağlayacağım sanırım.
    (Son Düzenleme: 17-03-2017, Saat: 01:22, Düzenleyen: pookito.)
    17-03-2017, Saat: 01:05

Psk

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Hmm, bu hastalık mevzusu enteresanmış. Ama şarkı halen bayık ve demode. Lütfen yani. Sömürüyle kazanmak, kazanmak mıdır sahiden?
    19-03-2017, Saat: 03:11

TTR

Üye Grubu

Portekiz alıyor kusura bakmasın batılı karmaları.
    19-03-2017, Saat: 14:02

utarit01

Üye Grubu

Rep Puanı: 0

Sevinecegim bir sonuc olur...
    19-03-2017, Saat: 14:35

TTR

Üye Grubu

hasta olmasının bi getirisi veya götürüsü olacağını sanmıyorum. ama jüriden açık ara birinci çıkacağını görmemek biraz güç. televeote için de bence güçlü bi şarkı.
    19-03-2017, Saat: 14:41

suioeir

Üye Grubu

Geçen yıl son anda yaşanan Ukrayna-Rusya durumu bu yıl İtalya-Portekiz arasında yaşanabilir.
    (Son Düzenleme: 19-03-2017, Saat: 21:48, Düzenleyen: suioeir.)
    19-03-2017, Saat: 14:51

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Portekiz bu şarkıyla en iyi sonucunu alabilir.. Hatta yarışma 2018 yılında Lizbon'a taşınırsa hiç şaşırmam
    21-03-2017, Saat: 13:40

halil

Üye Grubu

(21-03-2017, Saat: 13:40)Uluhandro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portekiz bu şarkıyla en iyi sonucunu alabilir.. Hatta yarışma 2018 yılında Lizbon'a taşınırsa hiç şaşırmam

Hadi inşallah... Angel
    21-03-2017, Saat: 17:41

TTR

Üye Grubu

Bu nasıl bi şey ya. Kazanması mucize gibi ama istiyor yine de gönül...
    21-03-2017, Saat: 23:01

suioeir

Üye Grubu

4 ay önce Lizbon'da gezerken bu şehir eurovisiona ev sahipliği yapsa güzel olur diye düşünmüştüm. Hatta Eurovillage'ın yerini bile belirlemiştim[emoji3] Düşünce gücümle Lizbon'a eurovisionu getiririm belki.
    (Son Düzenleme: 22-03-2017, Saat: 09:34, Düzenleyen: suioeir.)
    22-03-2017, Saat: 09:33

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Yarisma Lizbon'a hic olmadigi kadar uzak

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    23-03-2017, Saat: 19:43

dryazgan

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(16-03-2017, Saat: 21:48)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkıyı ilk günden beri seviyorum. Çocuğun hasta olduğunu şimdi okuyunca öğrendim! Cry

Evet çocukta bir tuhaflık vardı ama bunu ben de şimdi öğrendim. Ama çocuğun hastalığının önemi yok.Şarkı çok iyi ama başarısı bıçak sırtı. Ya uçar ya da batar...
    23-03-2017, Saat: 23:03

dryazgan

Yasaklı Kullanıcı Grubu

(19-03-2017, Saat: 14:41)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hasta olmasının bi getirisi veya götürüsü olacağını sanmıyorum. ama jüriden açık ara birinci çıkacağını görmemek biraz güç. televeote için de bence güçlü bi şarkı.

Jürinin son iki sene ki oylama stiline bakarsak bence de bu şarkıya oy falan vermez. Jürilerin sonuncusu ama halkın birincisi olup ilk 10 yapması olası...
    23-03-2017, Saat: 23:06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.