• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET

volcano

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 1

Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    Hayır öndercim karıştırıyorsun. Benim coverıma değil o kadife sesinle Tayfun'un Edsilla coverına can vermiştin hatırlıyorsan...

Sigaramın dumanı... Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk
    17-10-2016, Saat: 22:36

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Rep Puanı: 1

Cvp: Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    (17-10-2016, Saat: 22:36)volcano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır öndercim karıştırıyorsun. Benim coverıma değil o kadife sesinle Tayfun'un Edsilla coverına can vermiştin hatırlıyorsan...

Sigaramın dumanı... Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kes sesini Saban
    (Son Düzenleme: 17-10-2016, Saat: 22:40, Düzenleyen: Önder.)
    17-10-2016, Saat: 22:38

taifung

Üye Grubu

Konu Sayısı : 4

Rep Puanı: 3

Ben, Kıbrıs 97 coverıyla, All times 2005 Covermaca'da yarıştım. İkinci organizasyondu. Yarışmada üçüncü olmuştum. Katılım çok yüksekti diye hatırlıyorum. O yarışmayı Safakis kazanmıştı. Efsane coverı, geçip gider zaman...

Benim şarkıyı Barış söyledi. Ama vokallerde Tolga'dan Seda'ya envai çeşit insan mevcuttu Big Grin
    17-10-2016, Saat: 22:59

krunch

Yasaklı Kullanıcı Grubu

RE: Covermaca SECOND CHANCE SOHBET
    Bu yarışmanın neden bu kadar geri planda kaldığının bir açıklaması olacak mı???? Günler torbaya mı girmişti de 2 yarışma birden aynı anda yapılarak konsantrasyon ayarlarımızla oynanmak istendi???? İnsanlar yorum bile yapmıyor şarkılarımıza yazıklar olsun herkes diğer sayfada!!!!!!! Anılarımız bile yerlerde sürükleniyor, tıpkı sonbahar yaprakları gibi savurdunuz bunca güzel şarkıyı hiç mi içiniz acımadı, HİÇ Mİ?????
    17-10-2016, Saat: 23:20

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

KAZU= ‘Be adam’ serzenişini çok sevdim.. Sözler çok özenli seçilmiş. Şarkının orjinalini bilmeyen birinin bunun bir cover olduğunu anlaması cidden çok zor.. Zaten söz yazma konusundaki ustalığını tartışmayacağım.. Bu paketin en iddialı işlerinden biri kesinlikle..

TTR= Şarkının orjinalini de severdim ben.. Yine ustaca döşenmiş sözler.. Kaydı tekrar alman eminim 3-5 basamak yükseltecek seni.. Ses rengini çok sevdiğimi her covermacada belirttim yine belirteyim ayıp olmasın.. –gücümü yitirdim’le başlayan kısmı özellikle beğendiğimi de belirteyim.. İyi şanslar..

SIRUSHO=Sanırım paket içerisinde orjinalini en sevdiğim şarkı bu.. 92-95 savaşını o kadar taşıyan bir melodi ki ,tek kelime anlamasan bile içine çekiyor.. Sözler başarılı ama ben bu sözleri Alper yerine başka birinin seslendirmesini ve seste efekt kullanılmamasını beklerdim.. Alper’in sesine asla lafım yok ama bu şarkıya gitmemiş.. Ruhunu yansıtmamış..

CEMBULUT= Cem’in en farklı işlerinden biriydi.. Hatta benim yarıştığım romantik sahneyle aynı yarışmada yarışmıştı bu cover.. O zaman da sevmiş, puan vermiştim.. Güzel cover ama pakette yeri ne olur bilemiyorum..

SERTOUCH=İlk kez dinledim.. Sözler ustaca yazılmış, kendi yarışmasında da üst sıralarda yer almıştır diye düşünüyorum ve umuyorum.. Yorum da çok başarılı olmuş.. Muhtemelen üst sıralarda bitirecektir..

PİLİMBA= Joke sevmeyen beni bile dinlerken tebessüm ettirdi bu cover.. Hafif Bahadır kokmuyor da değil.. ‘şipreşeyim artık,yeter’ serzenişi çok iyi..

MURAD K=Sözlerden önce yoruma değineyim çok başarılı olmuş.. Şarkının yükseldiği kısımda biraz daha coşku duymak isterdim sadece.. O da sesin çok kaliteli oluşundan kaynaklı bir istek.. Sözlere diyecek laf yok.. Muhtemelen yükseklerde bitirecektir..

TAIFUNG=Sözler çok ustaca yazılmış.. Back vokal fikri, dam daba daba kısmı falan yıkılıyor.. Kim yorumladıysa başarılı bir yorum ayrıca.. Muhtemelen kendi yarışmasında ikinci falan olmuştur.. Bu yarışmada ise zirveyi zorlayacak muhtemelen..

MERT DM= Daha önce hep duyardım bu coverı ama dinlemek bu yarışmaya kısmetmiş.. Kendisine de söyledim ben Mert’in bu coverına bayıldım.. Çok naif yazılmış sözler… Yirmili yaşlarımın başına gittim geldim.. Yorumuna diyecek laf yok zaten..

ASPIRIN= Yani ilk versionda maruz kaldığımız küfür bombardımanından sonra bu ilaç gibi geldi.. Adeta bir aspirin.. Barlo şarkıyı alıp arşa çıkarmış.. Sözlerle oynanmış ama iyi olmuş.. Zaten vokal performansı zor bir şarkı bu ama Barlo altından iyi kalkmış.. Sadece –alanen kelimesine takıldım..

TITAN= Orjinalini sevmediğim bir şarkı bu.. Ömer çok güzel yazmış buna sözleri.. Son derece basit sözler ama melodi de öyle.. Ağır edebiyat içeren sözleri kaldırmazdı sanki.. Burak güzel okumuş.. Üst sıraları hak eden bir iş..

BAILADOR=Melodisi ile sözleri çok uyumlu.. Yoruma zaten diyeceğim bir şey yok. Covermaca 15 yarışmasında da 12 vermiştim bu şarkıya.. Bu kadar iyi bir pakette yeri ne olacak merak konusu..

OZZY=Bu şarkının orjinaline ölürüm.. Oğuzhan’ı ilk kez bu şarkıda dinlemiştim sanırım.. Ben ‘Ortaköy’de bir kumpir yedim’ lafına o yarışmada da takmıştım… Bu melodinin içinde yeri yok diye düşünüyorum.. Ben Gürcistan-16 coverınla katılırsın diye düşünmüştüm.. Etkileyici ses tonunu şarkının sonunda kullanman da gözlerden kaçmadı cerrah bey..

KRUNCH=Bu şarkının da orjinaline aşığım.. Nasıl güzel bir melodi.. Bu melodiye yazılabilecek çok doğru sözler.. Kaderdi acımasız savuran bizi, sığındım kalbine liman diye,Gözlerinde bıraktım aşkı kederi, Başkası yerime sever diye… Ben bu dörtlüğü çok sevdim.. Yorum da harika.. Bu pakette en sevdiğim şarkı kesinlikle bu.. Belirtmekte sakınca yok sanırım

HALİL= Max.. Şarkının en tiz kısmında hafifçe öne eğilerek o efsane sese çıktığında benim de suratım ekşimişti.. Sesi yetmeyecek sanmıştım.. Sen de gayet güzel seslendirmişsin.. Backvokal fikri çok iyi..

ULUHANDRO= Bu benim birinci olan iki coverım da dahil en sevdiğim cover.. Sözlerini yazarken de seslendirirken de çok eğlenmiştim.. Aurela Gace gibi bir ses bu şarkıyı uçurmuştu ama şaşkın bakışlarım arasında yarı finale çakılmıştı…

ALPERTO= Hangi coverını göndermeni istediğimizi çok iyi biliyorsun sayın Alperto.. Bu da çok iyi ama ötekini tercih ederdim.. Jedward’ların ikisini de kapmışsın bu da gözlerden kaçmadı.. Yorumun çok eğlenceli bu arada..

VOLCANO=Klasik bir Volkan coverı bu da.. Orjinalini nasıl sevmem , hatta ifade edecek kelime bulamam.. Yarıştığı sene tuvalet molalarımdan biri de bu şarkıydı.. Kesinlikle orjinalinden çok daha başarılı.. Çok eğlenceli olmuş, seslendirirken de çok eğlenmişsin belli yorumuna yansımış çünkü..

POOKITO= Covermaca 2016 yarıfinaline çakılmıştı bu şarkı.. YF’de 10 ya da 8 vermiştim hatırlamıyorum ama hayretler içerisinde izlemiştim finale çıkamamanı Mert.. Bu kadar iyi şarkının içinde işin çok zor ama belirtmeliyim.. ‘Belki de benim son şansımsın’ kısmı çok başarılı..

HSN=Üniversiteye başladığım yıla götürdü bu cover beni.. Kosovalı bir arkadaşım vardı onunla söylerdik hep.. Sözler başarılı yorum da gayet iyi.. Karaoke versionunu çok beğendim ayrıca..

HYSTERIA= Hüseyin’in gelmiş geçmiş en iyi işi bu kesinlikle.. Dinledi ve Şeytan’ı gönderdi Yangın var yerine .. Evet yorumda problemler var ama ona dikkat etmiyorum ben açıkçası.. Yeri kesinlikle ilk 10 olmalı..

BARLO= Orjinalini ne kadar sevdiğimi ifade edecek bir sözcük yok.. Barlo da gayet güzel yazmış bu şarkıyı.. Söz uyumu,Hece uyumu gayet güzel.. Biraz daha coşkulu ve şımarık bir yorum isterdim ama dediğim gibi ben yoruma dikkat etmiyorum bu yarışmada..
    17-10-2016, Saat: 23:22

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

VAY VAY VAY :d

''Sirusho'nun en iyi coverı Dua '' diyenleri görelim burda mısınız =)))))))

Süleyman Tayfun Ve Volkan benim için bazı mekanları anımsatan şarkılar ...
    1. Kız Kulesinde çay içişimi
    2. Üff çok kötü zamanlarımda vardı bu şarkı biraz dinler iyi gelirdi bana
    3. İşe gitmeyi hiç istemediğimde bu şarkıyı söylerdim o zaman Big Grin

Saldırın çocuklar Big Grin
    (Son Düzenleme: 18-10-2016, Saat: 00:54, Düzenleyen: SiruSho.)
    18-10-2016, Saat: 00:46

TTR

Üye Grubu

Rep Puanı: 3

Sana duvarları ve duşları hatirlatan bi şarkı da olmasi lazım ahah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    18-10-2016, Saat: 01:13

mertdm

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Diğer şarkıları da yorumlayacağım ama direkt gözüme çarpan Olcay abinin cover'ı oldu. Horepse Eurovision tarihinde en sevdiğim ilk 10 şarkı içindedir. Hep karaoke versiyonunu arardım ama meğer zaten coverlanmış Smile Çok güzel çoook!
    18-10-2016, Saat: 11:19

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

(18-10-2016, Saat: 01:13)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana duvarları ve duşları hatirlatan bi şarkı da olmasi lazım ahah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen biliyosun  ya  gerisi teferruat canimin ici
    18-10-2016, Saat: 13:18

Barlo

Üye Grubu

Konu Sayısı : 105

Rep Puanı: 4

RE: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    Bu yamuk yumuk başlık sinirimi bozuyordu. Çekiç
    18-10-2016, Saat: 15:46

Barlo

Üye Grubu

Bu yarışmanın takvimini bir hafta erteliyorum. Normalde iki yarışmayı da ben düzenleyeceğim diye aynı anda yapacaktım fakat All Times'ı Burak'a devredince biraz karışıklık oldu.

Bu nedenle Covermaca Second Chance finali, All Times finalinden bir hafta sonra yapılacaktır.
    18-10-2016, Saat: 15:53

Legolas

Üye Grubu

Cvp: COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    Oy gönderme zamanı da değişti mi?
    (Son Düzenleme: 18-10-2016, Saat: 16:29, Düzenleyen: Legolas.)
    18-10-2016, Saat: 16:28

Barlo

Üye Grubu

COVERMACA SECOND CHANCE SOHBET&MUHABBET
    Ana başlıkta düzeltmiştim. 29 Ekim saat 23.59 son oy kullanma tarihi.
    18-10-2016, Saat: 16:47

Barlo

Üye Grubu

Yüüüzüüyooruuuum ben, suu kuyusundaaaa Heyo Heyo Heyo
    18-10-2016, Saat: 21:55

pookito

Üye Grubu

Resmen best of Covermaca olmuş =)
    Yalnız şunu belirtmek istiyorum. Kazu'nun "Be Adam" şarkısı öylesine güzel bir giriş şarkısı olmuş ki Heart
    18-10-2016, Saat: 23:31

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

Rep Puanı: 8

Nıylaaa
    19-10-2016, Saat: 10:31

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Çok reklam yaptık kapaklarla videolarla vs ama bunun gibisi bidaha başıma gelmez bence Big Grin
    Sizle de paylaşmak istedim...

Sevgili Alperto'dan gelen video beni o kadar mutlu etti ki Heyo

Dünyalar tatlısı oğlu Mehmet Alp ve kendine has harika yorumu ile Şeytan ;

https://youtu.be/N1KVO5_lXeA
    19-10-2016, Saat: 15:47

Bailador

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Hay maşallah Big Grin Artık birkaç sene sonra babalı oğullu düet yaparsınız Alper Smile
    19-10-2016, Saat: 15:50

Alperto

Admin Grubu

Konu Sayısı : 123

(19-10-2016, Saat: 15:50)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hay maşallah Big Grin Artık birkaç sene sonra babalı oğullu düet yaparsınız Alper Smile

Aynen aklımda Smile
    19-10-2016, Saat: 16:51

Legolas

Üye Grubu

Süper. [THUMBS UP SIGN]
    19-10-2016, Saat: 17:45

Konu ile Alakalı Benzer Konular
    Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
      COVERMACA SECOND CHANCE - BÜYÜK FİNAL Barlo 32 13,015 31-10-2016, Saat: 23:00
    Son Yorum: Barlo
      COVERMACA SECOND CHANCE Barlo 20 9,137 30-10-2016, Saat: 19:18
    Son Yorum: Barlo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.