• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    SECOND CHANCE

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Cvp: SECOND CHANCE
    (22-09-2016, Saat: 11:53)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (21-09-2016, Saat: 11:20)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eh o hiç olmazsa second chance kazandı. Bir de yabacı fanların bile halen bayıldığı bir şarkı.
    Bence TOP3 bile yapabilirdik o sene. "Dinle" kadar etkili bir sarkiydi. Resmen elimizin tersiyle atmisiz bir kenara dereceyi.

Bence derece yapamayabilirdi. Artik televote'un iyice isin icine girmeye basladigi bi yil (ki potansiyel televotelarimizin hepsini Almanya kapti diyebiliriz) 1999 ayrica playback kareoke yuzunden butun sarkilarin kalitesi yerle bir. Juri'nin oy verebilecegi bi sarki Unuttugumu Sandigim Anda. Tipki o sene yarisan Slovenya gibi. Fanlarin bayim bayim bayildigi ama sonuc olarak sadece juri oylamasi yapan ulkelerden aldigi puanlarla ilk ona bile giremeyen.

Benim yari finallerimizde elenen ve eger gitseydi kesinlikle daha iyi derece yapardi dedigim iki sarkimiz var 

1945 ve Yarin Cok Guzel Olmaliyim Anne.
    01-06-2017, Saat: 20:30

Önder

Üye Grubu

Konu Sayısı : 1

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: SECOND CHANCE
    (26-08-2016, Saat: 23:36)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (26-08-2016, Saat: 23:10)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonucu ne olursa olsun o şarkı eurovisionda olmalıydı.
    Margaret 2017'ye doğrudan gönderilmeli.

Margaret "Şimdilik, Eurovision benim için bitti. Eurovision üzerimde büyük bir baskı yarattı ve büyük bir ders çıkardım. Müziğin ve sanatçıların bir şekilde sıralanmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu bir spor müsabakası değil, hızlı koşan veya daha yükseğe zıplayan kazanmıyor. Müziği yarıştıramazsınız. Sadece seversiniz veya sevmezsiniz." demişti.

Yani canlı performansım 1. olmaya yetmeyince ben.

Stage Fragile (Utaritten duydum bu terimi cok sevdim Tongue) sarkilarin ortak handikapi. Hala dinliyorum ben Cool Me Down'i ama o ulusal final performansini gordukten sonra mumkunse soylemesin sarkiyi. 

Bu arada gecen seneki mesajlara cevap veren ben  Big Grin
    01-06-2017, Saat: 20:35

Kadebostany

Yasaklı Kullanıcı Grubu

Konu Sayısı : 0

RE: Cvp: SECOND CHANCE
    (01-06-2017, Saat: 20:35)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (26-08-2016, Saat: 23:36)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Margaret "Şimdilik, Eurovision benim için bitti. Eurovision üzerimde büyük bir baskı yarattı ve büyük bir ders çıkardım. Müziğin ve sanatçıların bir şekilde sıralanmasının doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu bir spor müsabakası değil, hızlı koşan veya daha yükseğe zıplayan kazanmıyor. Müziği yarıştıramazsınız. Sadece seversiniz veya sevmezsiniz." demişti.

Yani canlı performansım 1. olmaya yetmeyince ben.

Stage Fragile (Utaritten duydum bu terimi cok sevdim Tongue) sarkilarin ortak handikapi. Hala dinliyorum ben Cool Me Down'i ama o ulusal final performansini gordukten sonra mumkunse soylemesin sarkiyi. 

Bu arada gecen seneki mesajlara cevap veren ben  Big Grin
    Ben bu mesajı yazdığımı unutmuşum. [FACE WITH TEARS OF JOY]
    01-06-2017, Saat: 21:21

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: SECOND CHANCE
    (01-06-2017, Saat: 18:15)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu unutmuşsun  Big Grin Big Grin Heart Heart Heart

valla ben sevmiyorum bunu. alt yapısı vs çakma save me gibi geliyo. geçen seneden sonra, sinmedi içime hiç bu Smile
    05-06-2017, Saat: 13:54

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

RE: SECOND CHANCE
    Bakalım bu sene hangi ülkeler bizi delirtip güzelim şarkılarını harcayacak ulusallarında Big Grin
    25-12-2017, Saat: 14:57

SiruSho

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 2

RE: SECOND CHANCE
    Bu konseptteki yarışma en güzeliydi bence
    25-12-2017, Saat: 20:20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.