• Ana Sayfa
  • Portal
  • Üye Listesi
  • Yönetim Kadrosu
  • Forum İstatistikleri

• Konuyu Oyla:
    • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    GÜZELLİK Mİ, ÇİRKİNLİK Mİ

Ömer

Üye Grubu

Konu Sayısı : 0

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: GÜZELLİK Mİ, ÇİRKİNLİK Mİ
    (26-11-2017, Saat: 14:42)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alperto’nun yanında 37’yi görünce şok geçirdim. 31 en fazla 32 falan sanıyorum  onu. Doğum günün kutlu olsun genç görünümlü  insan.

Yok artık 37 haa! Alper cidden sinir oldum sana  Smile 37! Gerçekten çok genç görünüyorsun... Nice mutlu yıllara iyi ki doğdun  Heyo
    26-11-2017, Saat: 20:12

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

RE: GÜZELLİK Mİ, ÇİRKİNLİK Mİ
    Gelmiş geçmiş en iyilerden
    29-11-2017, Saat: 00:56

suioeir

Üye Grubu

Sergey Lazarev’i unutuyorsunuz. Smile
    29-11-2017, Saat: 01:11

Hysteria

Üye Grubu

Konu Sayısı : 21

Rep Puanı: 8

Kuula’yı sevmeyen hatta nefret eden tek insan evladı ben miyim, merak ettim [emoji23]
    29-11-2017, Saat: 07:52

SiruSho

Üye Grubu

Rep Puanı: 2

Cvp: GÜZELLİK Mİ, ÇİRKİNLİK Mİ
    (29-11-2017, Saat: 07:52)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuula’yı sevmeyen hatta nefret eden tek insan evladı ben miyim, merak ettim [emoji23]

Yalnız değilsin bebişim  Öpücük
    Hoş, benimle ortak fikirde olmak kaç kişiyi mutlu eder orası ayrı
    (Son Düzenleme: 29-11-2017, Saat: 19:01, Düzenleyen: SiruSho.)
    29-11-2017, Saat: 19:01

Hysteria

Üye Grubu

(29-11-2017, Saat: 19:01)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (29-11-2017, Saat: 07:52)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuula’yı sevmeyen hatta nefret eden tek insan evladı ben miyim, merak ettim [emoji23]

Yalnız değilsin bebişim  Öpücük
    Hoş, benimle ortak fikirde olmak kaç kişiyi mutlu eder orası ayrı

Beni etti [emoji8]
    29-11-2017, Saat: 20:29

Legolas

Üye Grubu

Rep Puanı: 4

Yalniz degilsin.
    01-12-2017, Saat: 01:30

Hysteria

Üye Grubu

biz şarkıdan bahsediyorduk pooki Big Grin

Adam da itici bana göre o ayrı. ama şarkıdan gerçekten nefret ediyorum ben -_-
    01-12-2017, Saat: 11:33

Uluhandro

Üye Grubu

Rep Puanı: 7

Cvp: RE: GÜZELLİK Mİ, ÇİRKİNLİK Mİ
    (01-12-2017, Saat: 11:33)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz şarkıdan bahsediyorduk pooki Big Grin

Adam da itici bana göre o ayrı. ama şarkıdan gerçekten nefret ediyorum ben -_-

Hakkaten poki.. Gelmiş geçmiş en iyi derken kuulayı kastetmiştim ben de  Smile
    01-12-2017, Saat: 16:31

suioeir

Üye Grubu

Ott Lepland bana Polonya'yı hatırlatıyor hep. Çünkü o yıl Polonya'da öğrenciydim ve birçok kişi böyle tiplerden oluşuyordu Smile
    01-12-2017, Saat: 21:19

Hysteria

Üye Grubu

(01-12-2017, Saat: 22:16)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wow. Baş döndürücü bir ortam olmalı  Smile Smile

Sakin ol ve o klavyeyi bırak evlat [emoji847][emoji23]
    02-12-2017, Saat: 18:44

Hysteria

Üye Grubu

Hahah neyden utandın ya eğleniyoruz [emoji18][emoji847] senin için bende bi itirafta bulunm madem. All times favorim, sibel tüzünün dansçısıdır[emoji28][emoji846][emoji23]
    03-12-2017, Saat: 09:06

SiruSho

Üye Grubu

Ay Mert. Örgu tarifi veren kizlar gibisin yaaa Wink))

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    22-09-2018, Saat: 20:11

SiruSho

Üye Grubu

Ay bi de "libidona hakim ol" derler. Adam pijamali mankenlerle fentezi yapiyürrr

24-09-2018, Saat: 01:06

Ömer

Üye Grubu

(09-10-2018, Saat: 15:08)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beğenip almış olduğum pijamayı dün akşam giydim ve acı gerçekle yüz yüze geldim. Almış olduğum 8 kiloyu verme zamanım geldi galiba. Rahat etmem gerekirken sıkış sıkış oldu üzerimde. Kendimi kötü hissediyorum.

Kilo vermekle ilgili faydalı bir yöntemi olan arkadaşım varsa paylaşabilirse sevinirim. Deneyip hızlı şekilde kilo verdiren [emoji51]

3 ayda 13 kilo verdim! 108 kilodan 95'e düştüm. Boy 190 cm olduğu için şu an bulunduğum kilodan memnunum. Sadece sıkılaştırma kaldı.

Kilo verme aşamasına gelince... Beyaz ekmeği muhakkak kes, zehir o. Beyaz ekmek -özellikle kahvaltıda yediğin- kan şekerini yükseltiyor bir süre sonra tekrar acıkıyorsun. Şeker, tuz o tarz şeyleri unut! Bir dilim tam buğday ekmeği işini görür. Domates, salatalık, zeytin istediğin kadar ye, yanında protein olsun muhakkak. Tabi diyetisyene gitmeni öneririm. Yalnız o tarz şeyleri ben pek sevmiyorum ve genelde planlı programlı şeyler sıkıcı olmaya başlıyor.Günlük bir miktar karbonhidratlı yiyecek al sıkıntı yok. Öğle yemeğinle yiyeceğin pilav vs. gibi ama abartma. Akşam yemeğin zeytinyağlı sebze yemeği gibi şeyler olabilir, kan grubuna göre et ye. Ben 0 rh negatifim ve kırmızı et yiyorum protein olarak. Beyaz et bana pek yaramıyor. Onu bir araştırman gerek.

Hiç uzatmayayım yememen gereken şeyleri yeme. Diğerlerini de belli bir düzende ye. Asıl taviz veremeyeceğin tek şey spor! Zorlanma, sıkılma inan 10 - 15 dakika seni zorlayacak kadar spor yap sonrası kolaylaşıyor (en az bir saat) ve çok mutlu oluyorsun. 

İki günde o popo, göbek toparlanmayacak! Sakın pes etme. Üç ay sonra insanlardan yaptığın spora dair aldığın pozitif geri bildirimler kanatlanmış bir kuş gibi poponun gökyüzüne ulaşmasını sağlayacak...  Cool
    (Son Düzenleme: 09-10-2018, Saat: 16:55, Düzenleyen: Ömer.)
    09-10-2018, Saat: 16:18

Ozzy

Üye Grubu

RE: Cvp: GÜZELLİK Mİ, ÇİRKİNLİK Mİ
    (09-10-2018, Saat: 19:31)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (09-10-2018, Saat: 16:18)Ömer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 ayda 13 kilo verdim! 108 kilodan 95'e düştüm. Boy 190 cm olduğu için şu an bulunduğum kilodan memnunum. Sadece sıkılaştırma kaldı.

Kilo verme aşamasına gelince... Beyaz ekmeği muhakkak kes, zehir o. Beyaz ekmek -özellikle kahvaltıda yediğin- kan şekerini yükseltiyor bir süre sonra  tekrar acıkıyorsun. Şeker, tuz o tarz şeyleri unut! Bir dilim tam buğday ekmeği işini görür. Domates, salatalık, zeytin istediğin kadar ye, yanında protein olsun muhakkak. Tabi diyetisyene gitmeni öneririm. Yalnız o tarz şeyleri ben pek sevmiyorum ve genelde planlı programlı şeyler sıkıcı olmaya başlıyor.Günlük bir miktar karbonhidratlı yiyecek al sıkıntı yok. Öğle yemeğinle yiyeceğin pilav vs. gibi ama abartma. Akşam yemeğin zeytinyağlı sebze yemeği gibi şeyler olabilir, kan grubuna göre et ye. Ben 0 rh negatifim ve kırmızı et yiyorum protein olarak. Beyaz et bana pek yaramıyor. Onu bir araştırman gerek.

Hiç uzatmayayım yememen gereken şeyleri yeme. Diğerlerini de belli bir düzende ye. Asıl taviz veremeyeceğin tek şey spor! Zorlanma, sıkılma inan 10 - 15 dakika seni zorlayacak kadar spor yap sonrası kolaylaşıyor  (en az bir saat) ve çok mutlu oluyorsun. 

İki günde o popo, göbek toparlanmayacak! Sakın pes etme. Üç ay sonra insanlardan yaptığın spora dair aldığın pozitif geri bildirimler  kanatlanmış bir kuş gibi poponun gökyüzüne ulaşmasını sağlayacak...  Cool

Ömer valla motive ettin beni. Çok teşekkürler. Açıkçası artık kilo almaya dur demem gerekiyor. Yanaklarım tombullaştı, vücudum bıngıllaştı. 34 beden pantolon giyerdim. Geçen haftasonu 36 beden pantolon aldım. Ama şöyle bir şey var ki... Mutlu oluyorum yemek yerken. Öğle yemeğinde yediğim her yemek bana sürpriz oluyor. Yemek listesine hiç bakmıyorum yarın ne yemek var acaba diye. oyun gibi Smile Yemekle motive ediyorum kendimi. Öğle yemeğinde tatlıları hiç pas geçmiyorum. Bugün de mesai yok diye sevindim ve eve gelirken migros'a uğradım. barbekü soslu pringles'dan bitter çikolatalı badem drajeye kadar çeşitli abur cuburlar aldım kendime. Nasıl mutlu oldum anlatamam. Ama bir şekilde artık şu kilolara savaş açmam gerek. Umarım başlayabilirim en kısa sürede mücadeleye. Ama yarından itibaren öğle yemeğinde ekmek ve tatlı yemeyerek bir adım atacağım.  
    Kettlebell ve bir de tekerlekli bir spor aletim var. Onlara da geçersem ilerleyen aşamalarda iyi olacak. Bakalım kafamda var. Hele ki bir heves sipariş ettiğim pijamamı giyince yaşadığım o hayalkırıklığından sonra artık bir şeyler yapmam gerektiğini anladım.

Tekrar teşekkürler Ömer [emoji813]
    En son orta sonda falan 34 beden pantolon giyiyordum sanırım Big Grin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    09-10-2018, Saat: 19:39

Ömer

Üye Grubu

Sağlığıma dair ağladığım iki an var. Birisi bundan 8 yıl öncesi, gözlerim yavaş yavaş miyoplaştığında babamın kısarak bakmamdan ötürü doktora götürüp dereceli gözlük almamız üzerine "Baba ben körmüşüm" diyerek ağlamam diğeride geçen haftalarda bollaşan pantolonlarım sayesinde 36 bedenden 34 e düştüğümü görmemdir.

Benim zayıflama amacım boyun düzleşmemi durdurabilmek için. Mesleğim gereği çok stresliyim ve stresli olunca önce boyun kasları kasılıyor bu da zamanla boyun düzleşmesine sebep oluyor. Sinir sıkışmalarından dolayı sürekli baş ağrılarım oluyordu ve beraberinde böbreklerimi yavaş yavaş bitirecek ağrı kesiciler! Bel ve boyun ağrılarım geçti. Yazın sık sık yüzdüm, o da çok iyi bak.

O saydığın abur cuburlar var ya onlardan tiksiniyorum. Miden sağlıklı beslenmeye alıştıktan sonra o abur cuburlardan yersen öyle bir hale geliyor ki kendime ne yapmışım diyorsun.

Eğer sen de stresli bir meslekte çalışıyorsan sana tavsiye alkol direk şeker olabilir ama dediğim gibi spor yaptığın için diyet diyet diye kasmana gerek yok, akşam yemeklerinde bir kadeh kırmızı şarap iç mükemmel oluyor. Bir rahat bir sakin ohh!

O yediğin barbekü soslu zımbırtı boğazından geçecek ama kalçana yerleşecek unutma! Onu hemen şimdi yok et. Yok et derken yeme çöpe at iyi mi?  Smile
    09-10-2018, Saat: 19:51

suioeir

Üye Grubu

Bir diyetisyene gitmeni tavsiye ederim Pookito.  Yapacağı  tahliller neticesinde senin metabolizmana göre en güzel yöntemi o söyler. Herkesin vücut yapısı ve zayıflama şekli farklıdır bence. Kiloyla cips yiyip dal gibi olanlar var biliyosunuz.
    (Son Düzenleme: 10-10-2018, Saat: 00:12, Düzenleyen: suioeir.)
    10-10-2018, Saat: 00:04

SiruSho

Üye Grubu

Kiloyla cips yiyip dal gibi kalanlarin da boynu altinda kalsin ;P

10-10-2018, Saat: 00:21

Ömer

Üye Grubu

Onca şey yazdım ve sen o zımbırtıları sünnetledin öyle mi? Smile

Sen yarın bir diyetisyene git kan tahliline göre eline liste tutuştursun Merto!
    10-10-2018, Saat: 01:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Forum Yasal Uyarı

Türkçe Çeviri: MyBB.Com.Tr
    Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
    Bu temanın yapımcısı #Pøwér™'dir. Hiç bir meteryal çalınamaz.
    Çalınması halinde gerekli yasak işlem ve hukuki yollara başvurulmaktan çekinilmeyecektir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumumuzda 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Forumumuz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.