12PUAN FORUM
MSC UNO SOHBET&MUHABBET - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: YARIŞMALAR (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: YARIŞMA ARŞİVİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Forum: MEMBER SONG CONTEST UNO - 2016 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Konu Başlığı: MSC UNO SOHBET&MUHABBET (/showthread.php?tid=89)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

RE: Cvp: SOHBET&MUHABBET - Lukas - 24-08-2016

(24-08-2016, Saat: 15:43)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En dilime dolanan kelime; Tokyo - GUĞUL
En iyi melodi; Montevideo
En etkileyici ses(ler); Astana
En iyi intro; Helsinki
En anlamasam da etkilendiğim; Tiran
En marjinal; Varşova & Thimphu
En şaşırtanı; Nairobi (Kadın sesi sandım Big Grin )  
En uzunu; Emrah pardon New Delhi Big Grin
En 438 milyonu; Pyongyang
En güncel sound; Cape Town
En beklentimi karşılayamayan; Dublin
En uyku hapı; Havana
En çarpıcı klip; Londra
En etnik; Madrid
En arabesk; Tahran
En MSC bulamadığım; Quito
En vasat; Paris
En bana hitap etmeyen; Seul
Huss sen artık yorum yapma bence, şu kusmuklu sekerlerden bi çuval yedirmek istiyorum sana Big Grin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 24-08-2016

Üzgünüm Halil, ama Buika ile kazanma şansın zor Sad

Cvp: RE: SOHBET&MUHABBET - halil - 24-08-2016

(24-08-2016, Saat: 16:49)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üzgünüm Halil, ama Buika ile kazanma şansın zor Sad

İzmir tatilini unut o zaman ne diyim! Big Grin Dodgy

RE: SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 24-08-2016

Astana'ya giderim ben de B-) O kazanacak zira :O

RE: SOHBET&MUHABBET - Legolas - 24-08-2016

Totalde sarkimi begenen 3 kisi var. Ucunden de 12'ser puan alsam ki imkansız. 25-29 arası bitiririm ben bu yarışmayı.

Bu arada puanlarimi gönderdim ben de.

(24-08-2016, Saat: 14:22)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-08-2016, Saat: 12:45)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayatimin en en en kotu MSC derecesini alacagim. Nedir bu ustumdeki kara bulutlar.  Covermaca hezimetimin yarasini saramadan bir de MSC'de toslayacagim.

Tüm kötü yorum yapılan şarkılara puan veresim var. O moddayim su an. Smile

Senin modan geçti.

Hadi ordan! Çekiç 
Ufaktan yaylan. Tai

RE: SOHBET&MUHABBET - volcano - 24-08-2016

Türkçe MSC yapmayalı çok oldu, en son Sulhi'nin organize ettiği yıldı yapılan herhalde, gerçi benim olmadığım yılları bilmiyorum.

Bunu da aradan çıkaralım bence bu yıl. Benim kıyıda köşede kalmış 5-6 şarkım var. Biraz daha detaycıyım bu alanda -)

Türkçe MSC'lerde aşağıdaki şarkılarla yarışmıştım:

* Sema Moritz - Hasret

* Fatima Spar und die freedom fries - Bosa Noga
http://www.fatimaspar.com/

* Yolda Müzk - Eski Resim
http://www.yoldamuzik.com/#!mp3/1

* Nazan Öncel - Boncuk
* Nazan Öncel - Adam Sen de Yeter

- Seyyal Taner - Bir Kış Daha Olur

Atladığım var mı bilmiyorum... 6 tane olmuş. Sürpriz alıp götüren şarkılar çıkabiliyor.

SOHBET&MUHABBET - Yekaye - 24-08-2016

Adam sen de yeter 10 puan almıştı benden başka da puan almadı pek [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: SOHBET&MUHABBET - TTR - 24-08-2016

Benim seçtiğime de bir iki yorum dışında herkes giydirmiş. Kimse bi şeyi beğenmemiş. O zaman bu şarkıları yollayan kim? Hangi hükümet?

Kendi şarkım dışında özellikle Ofra Haza'ya yapılan yorumlar benim kemiklerimi sızlattı. Döneminde Madonna dahil herkesi etkilemiş, Esc efsanesi de olmuş bir kadına hunharca saldirilmis. Üzüldüm valla.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 24-08-2016

Elediğim şarkıyla bile 1. olurdum yolladığınız şarkılara bakın hele

Cvp: SOHBET&MUHABBET - BARIŞ - 24-08-2016

Ofra Haza'nın şarkısı artık herkes tarafından bilinen çok meşhur bir şarki. Bu yarışmada bilinen değil de fazla duyulmamış şarkılar daha çok seviliyor. Yıllar önce ben bu yarışmaya Cher-Dov'e L'amore remixi ile katılmıştım ve sonuncu olmuştum Smile

SM-G531F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: SOHBET&MUHABBET - SiruSho - 24-08-2016

(24-08-2016, Saat: 19:01)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim seçtiğime de bir iki yorum dışında herkes giydirmiş. Kimse bi şeyi beğenmemiş. O zaman bu şarkıları yollayan kim? Hangi hükümet?

Kendi şarkım dışında özellikle Ofra Haza'ya yapılan yorumlar benim kemiklerimi sızlattı. Döneminde Madonna dahil herkesi etkilemiş, Esc efsanesi de olmuş bir kadına hunharca saldirilmis. Üzüldüm valla.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya herkes MSC'yi yeni şarkı ve şarkıcı tanışma yarışması olarak benimsemiş böyle olduğu daha güzel ve daha ilginç olduğu için .
Ama kimsenin de kafasına silah dayanmıyor ille de çoğunluğun bilmediği bir şarkıyla katılacaksın diye !

Dün paylaşılan görsele bakar mısınız Aşkın Nur Yengi ve Sertab'ın en popüler şarkıları arasında yer alan şarkılar ilk 10da .

Benim dünyalar güzeli Bilinmeyen Saati Uygulaması sonuncu ...

RE: SOHBET&MUHABBET - TTR - 25-08-2016

OYlarımı verdim hayırlı olsun Smile

RE: SOHBET&MUHABBET - pilimba - 25-08-2016

Forum tarihi boyunca en sinir bozucu msc bu sanırım.

RE: SOHBET&MUHABBET - Kadebostany - 25-08-2016

Kavga görmek istiyorum. Biri çıksın diğerine "Öküz gibi bakıyorsun bir selam vermedin" dedin. Biri diğeri hakkında "O pis ağzını çocuğumdan uzak tut" desin. Biri tuvalet camına sıkışsın. Ben de sohbet ederken sandalyeden düşerim. Aksiyon istiyorum, kaos istiyorum Big Grin

SOHBET&MUHABBET - aksizi - 25-08-2016

Aman 22 Ağustos itibariyle astrolojik olarak yeterince felaket dönemine girdik zaten hiç kalkışmayın öyle şeylere.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: SOHBET&MUHABBET - Hysteria - 25-08-2016

(25-08-2016, Saat: 03:06)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kavga görmek istiyorum. Biri çıksın diğerine "Öküz gibi bakıyorsun bir selam vermedin" dedin. Biri diğeri hakkında "O pis ağzını çocuğumdan uzak tut" desin. Biri tuvalet camına sıkışsın. Ben de sohbet ederken sandalyeden düşerim. Aksiyon istiyorum, kaos istiyorum Big Grin
Final gecesi benim en zevk aldığım olay kesin kavga çıkar Mısırlari patlat hazır ol bekle Big Grin

SOHBET&MUHABBET - mertdm - 25-08-2016

Ben yine kriz geçiririm muhtemelen. Bu forumun zevkini asla çözemeyeceğim Big Grin

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

RE: SOHBET&MUHABBET - Kadebostany - 25-08-2016

(25-08-2016, Saat: 07:03)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-08-2016, Saat: 03:06)Kadebostany Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kavga görmek istiyorum. Biri çıksın diğerine "Öküz gibi bakıyorsun bir selam vermedin" dedin. Biri diğeri hakkında "O pis ağzını çocuğumdan uzak tut" desin. Biri tuvalet camına sıkışsın. Ben de sohbet ederken sandalyeden düşerim. Aksiyon istiyorum, kaos istiyorum Big Grin
Final gecesi benim en zevk aldığım olay kesin kavga çıkar Mısırlari patlat hazır ol bekle Big Grin
OF ÇOK HEYECANLI...

RE: SOHBET&MUHABBET - Ozzy - 25-08-2016

Ulu, oylarını hala göndermeyen sorumsuz üyeleri açıkla da rencide edelim biraz pls Big Grin Big Grin

RE: SOHBET&MUHABBET - Uluhandro - 25-08-2016

8 kişi kaldı Smile pazara kadar süre verdim sıkıştırmak istemiyorum ama erken gelirse şarkıları açıklayacağım..