12PUAN FORUM
TEKNOLOJİ DÜNYASI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: TEKNOLOJİ DÜNYASI (/showthread.php?tid=8)

Sayfalar: 1 2 3 4

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - cembulut - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 10:07)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2016, Saat: 07:51)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefonu umarsızca şarjda bırakır ve şarj esnasında telefonu aşırı şekilde kullanırsan gayet şişer.

Sağol! kendimi daha iyi hissediyorum şimdi! Çekiç Öpücük Dodgy

Rica ederim Öpücük insanlar üzerinde böyle bir etkim olduğu söylenir  Big Grin

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - pookito - 23-08-2016

Halil arkadaşımızın üzerine neden bu kadar çok geliniyor Smile Bir teknoloji harikası şaheseri Smule ile ne şarkılar, neler neler söylüyoruz biz birlikte. Demediğinizi bırakmamışsınız; artık dayanamadım Angel Cool

RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Hysteria - 23-08-2016

Her zaman topluluk içinde en yaşlı kimse extra sevilir, onun üzerinden espiriler döner falan, bilirsin pookito. Halilin durum da bu, hepimiz seviyoruz, ve yaşı ile kabul ediyoruz onu Heyo

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Bailador - 23-08-2016

Bu arada tapatalk kullananlar için ayarlar kısmından "... cihazımdan gönderilmiştir" imzası kaldırılabiliyor. Görüntü kirliliğine son!

Cvp: RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - pookito - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 10:27)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her zaman topluluk içinde en yaşlı kimse extra sevilir, onun üzerinden espiriler döner falan, bilirsin pookito. Halilin durum da bu, hepimiz seviyoruz, ve yaşı ile kabul ediyoruz onu Heyo

Anlıyorum Smile Bu sayede tekrardan vurgulamış da olduk yaş konusunu. Neyse, sanırım Halil için alışılagelen bir durum bu Hysteria Smile
Sevilmek güzel şey Heyo

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Hysteria - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 11:02)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada tapatalk kullananlar için ayarlar kısmından "... cihazımdan gönderilmiştir" imzası kaldırılabiliyor. Görüntü kirliliğine son!

+rep

Tapatalk'ı yüklediğimde ilk icraatım bu oldu benim de.

(23-08-2016, Saat: 11:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2016, Saat: 11:02)Bailador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada tapatalk kullananlar için ayarlar kısmından "... cihazımdan gönderilmiştir" imzası kaldırılabiliyor. Görüntü kirliliğine son!

+rep

Bir de playlist linki atmayı becerebilsen keşke  Çekiç

aferin Öpücük

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Hysteria - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 11:17)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2016, Saat: 11:15)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +rep

Bir de playlist linki atmayı becerebilsen keşke  Çekiç

aferin Öpücük
Barlasvari hareketlere başladın yine, yine 0 çek de inşallah gör dost düşmanı Big Grin puanımla seni alacam yine ellerinden  Rolleyes Çekiç Big Grin

(23-08-2016, Saat: 11:26)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2016, Saat: 11:17)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de playlist linki atmayı becerebilsen keşke  Çekiç

aferin Öpücük
Barlasvari hareketlere başladın yine, yine 0 çek de inşallah gör dost düşmanı Big Grin puanımla seni alacam yine ellerinden  Rolleyes Çekiç Big Grin

Olur mu tatlım.  Öpücük Öpücük Seni ne kadar sevdiğimi bilirsin.  Öpücük Öpücük (12 ver)

RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Hysteria - 23-08-2016

Cidden ejderhalı sen misin acaba ya aşırı merak ediyorum Big Grin

Kimlere puan verdim acep, kimlere 0 bastım :O Neyse teknoloji başlığını kirletmeyelim.

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - buraks - 23-08-2016

Harry Potter GO’nun 2017 Yılında Çıkacağı Doğrulandı!
devamı: http://fantastikcanavarlar.com/haberler/harry-potter-gonun-2017-yilinda-cikacagi-dogrulandi/

Yihhu. Heyo

Cvp: RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - halil - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 11:08)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2016, Saat: 10:27)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her zaman topluluk içinde en yaşlı kimse extra sevilir, onun üzerinden espiriler döner falan, bilirsin pookito. Halilin durum da bu, hepimiz seviyoruz, ve yaşı ile kabul ediyoruz onu Heyo

Anlıyorum Smile Bu sayede tekrardan vurgulamış da olduk yaş konusunu. Neyse, sanırım Halil için alışılagelen bir durum bu Hysteria Smile
Sevilmek güzel şey Heyo

Pardon da yaşımda ne varmış! Neyse teknik arızadan dolayı bir süre smule düetlerine ara vermek durumundayım Mert ama dönüşüm muhteşem olacak! Heyo

TEKNOLOJİ DÜNYASI - pookito - 23-08-2016

Bekliyorum Halil =) indie ile denemeyi unutma

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - halil - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 17:45)pookito Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekliyorum Halil =) indie ile denemeyi unutma

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aklımda!   Wink Heyo

RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Önder - 23-08-2016

Halil'in gifli avatari olmasina kac puan peki? Olimpiyatlarda altin madalya kazanan Kuzey Kore kadar paradoksal.

Cvp: RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - halil - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 20:48)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil'in gifli avatari olmasina kac puan peki? Olimpiyatlarda altin madalya kazanan Kuzey Kore kadar paradoksal.

Kess! Çok yoğunum da vaktim yok falan da filan da deyip buraya vakit ayırıp yazmasını biliyorsun! Tai Dodgy

Cvp: RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Barlo - 23-08-2016

(23-08-2016, Saat: 22:37)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2016, Saat: 20:48)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halil'in gifli avatari olmasina kac puan peki? Olimpiyatlarda altin madalya kazanan Kuzey Kore kadar paradoksal.

Kess! Çok yoğunum da vaktim yok falan da filan da deyip buraya vakit ayırıp yazmasını biliyorsun! Tai Dodgy

Bu başlıktan ve Önder'den uzak dur. Çekiç Yaşlılık hastalığı bulaştıracaksın gencecik çocuğa.  Çekiç

Cvp: TEKNOLOJİ DÜNYASI - Ömer - 30-08-2016

Arkadaşlar aldığım plaklar için pikap alma zamanı geldi ve ne alabilirim diye bir araştırma yaptığımda... odyofiller yüzünden yaptığıma pişman oldum Smile   uzun zaman okuduktan ve araştırdıktan sonra parça parça uğraşmayıp şu aşağıda linkini verdiğim pikaplardan birini almaya karar verdim. Yalnız iğneleri birisinin ortofon om5 diğeri ortofon alpha. Aralarında ki fiyat farkının nedeni bu mu yoksa dikkatimden kaçan başka bir şey mi var? Birde konuyla alakalı iseniz seçimim nasıl iyi mi? Bi yardımcı olun Wink

Pro-ject Juke Box Pikap ve Stereo Ampli Om5

Pro-ject Juke Box Esprit Pikap ve Stereo Ampli

TEKNOLOJİ DÜNYASI - Barlo - 04-11-2016

WhatsApp'a dahi erişim engellendi. VPN olmadan hiç bir şekilde ne mobil internet ne de ADSL kullanılamıyor.

RE: TEKNOLOJİ DÜNYASI - halil - 04-11-2016

(04-11-2016, Saat: 11:52)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: WhatsApp'a dahi erişim engellendi. VPN olmadan hiç bir şekilde ne mobil internet ne de ADSL kullanılamıyor.
Eh şaşırdık mı? Hayır!