12PUAN FORUM
İSTANBUL BULUŞMALARI - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: OGAE TÜRKİYE (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: KULÜP REHBERİ (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: İSTANBUL BULUŞMALARI (/showthread.php?tid=69)

Sayfalar: 1 2

İSTANBUL BULUŞMALARI - suioeir - 18-08-2016

(18-08-2016, Saat: 22:25)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2016, Saat: 20:23)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Klüp olarak Sergey'i davet eder misiniz benim için. Hem Rusya ile aramızda düzeldi [emoji7]

Sent from my iPhone using Tapatalk

-de -da'yi ayri yazdigin zaman olabilir

Yazdığım şeyin kurallı olmasına dikkat etmek zorunda değilim burada. Gereksiz alıntılar yapma, sevimsiz şey.

Ayrıca bu konuyla Şafak ilgileniyor[emoji2]Taklit etmeyelim please

Cvp: İSTANBUL BULUŞMALARI - Barlo - 18-08-2016

(18-08-2016, Saat: 22:34)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12Puan.com ana sayfasında şarkılardan bir demet bulabilirsiniz. Arkadaşımız Kadri de video kamerası ile birkaç şarkısını yakından çekmiş. "Ah Yandım" yorumu hele beni benden aldı o gece! Bu kadın yakında burada Türkçe albüm de yapar, görürsünüz..  

https://www.youtube.com/watch?v=E12e8fk4nBA

(Video youtube ekleme problemi??)

Ne Münasebet! Böyle bir şeyi unutacağımızı nasıl düşünürsünüz bayım. Mesaj yazma ekranındaki film şeridinin tam da bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu görmemeniz dikkat çekici.

İSTANBUL BULUŞMALARI - dkulaksizoglu - 18-08-2016

Gercekten konser cok iyi bi vesile oldu bulusmak icin cok tesekkurler emegi gecen herkese

Cvp: İSTANBUL BULUŞMALARI - krunch - 19-08-2016

(18-08-2016, Saat: 23:11)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2016, Saat: 22:34)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12Puan.com ana sayfasında şarkılardan bir demet bulabilirsiniz. Arkadaşımız Kadri de video kamerası ile birkaç şarkısını yakından çekmiş. "Ah Yandım" yorumu hele beni benden aldı o gece! Bu kadın yakında burada Türkçe albüm de yapar, görürsünüz..  

https://www.youtube.com/watch?v=E12e8fk4nBA

(Video youtube ekleme problemi??)

Ne Münasebet! Böyle bir şeyi unutacağımızı nasıl düşünürsünüz bayım. Mesaj yazma ekranındaki film şeridinin tam da bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu görmemeniz dikkat çekici.

Gördüm ama işe yaramadı. Preview'da gözüküyor ama mesajda error veriyordu. Bakalım yeniden..

RE: İSTANBUL BULUŞMALARI - SiruSho - 19-08-2016

Şafak'ı bekleyeceksek ohooo selam bile veremedi beyimiz Big Grin

İSTANBUL BULUŞMALARI - cembulut - 19-08-2016

(18-08-2016, Saat: 21:49)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstifa etmedi, ben kovdum.

Popuşimle gülüyorum sana Barlaçov [emoji867][emoji867]

RE: İSTANBUL BULUŞMALARI - gunec46 - 23-08-2016

Jamala süperdi. Tabi bence konser çok daha dolu olmalıydı. Ama sonuçta harika bir gece geçirdik. Çok güçlü bir ses. Babasıyla söylediği şarkı beni çok etkiledi. Bu arada hepinie sevgiler, en kısa sürede yine bi buluşma yapalım Smile

Cvp: İSTANBUL BULUŞMALARI - taifung - 24-09-2016

Gençler,

29 Eylül Perşembe
Saat 21.30'da "Bir Başka Gece"....

2002 temsilcimiz ve kulübümüzün gönülden destekçisi Buket Bengisu'yu dinlemek için Kalamış'ta olacağız.

Yer: Mekan Kalamış- Kızıltoprak Itri Dede Sokak

Katılmak isteyenler isim bildirsin.

RE: İSTANBUL BULUŞMALARI - safakis - 10-11-2016

Aranizda OGAE Greece'den Stavro ile ahbapligi olan var mi? Varsa bana sosyal medyadan veya buradan ozel mesajla ulasin lutfen.

RE: İSTANBUL BULUŞMALARI - HSN - 03-05-2017

Eurovision in White

Bir partiyi daha geride bıraktık. Sene boyunca en çok kafa yorduğumuz işlerden biri oldu yıllık partilerimiz. özellikle de birkaç yıldır ayrı bir özen gösteriyoruz. Malum, Eurovision'a katılmayan bir ülkenin Eurovision severleri olarak eğlenmeye daha çok ihtiyacımız olduğu gibi, eğlence alternatiflerimiz de oldukça sınırlı. Kimilerimiz Eurovision'u yerinde izliyor, kimilerimiz yurt dışındaki Eurovision konserlerine ve konvansiyonlarına gidiyor ama İstanbul'da, bizim evimizde ve bizim müziklerimizle dolu bir partinin tadı hiçbir şeyde yok. Farklı şehirlerden bir araya gelmiş, farklı iş ve okullardan birbirini tanımayan ya da yeni tanımış bir grup insanın, sanki 100 yıldır arkadaşmışçasına "Bana Bana"yı ya da "Qele Qele"yi birlikte söyleyebilmesinin arkasında çok önemli bir incelik ve sevgi var. Bu incelik ve sevgi ömür boyu bizlerle olsun.

Eurovision in White partisine ilgi gösterip eğlenceye ortak olan herkese teşekkürler. Umarım, sizler için de çok eğlenceli ve keyifli bir gece olmuştur. Partinin organizasyonunda emeği geçenlere ayrıca teşekkürler.

RE: İSTANBUL BULUŞMALARI - taifung - 03-05-2017

Superdi

İSTANBUL BULUŞMALARI - suioeir - 03-05-2017

Kim ne derse desin güzel bir organizasyondu. Herkesi memnun etmek zaten mümkün değil. Beğenmeyen bir daha gelmesin mümkünse.

RE: İSTANBUL BULUŞMALARI - utarit01 - 03-05-2017

Kalbimiz hep sizinle. Kimbilir bir tanesine dusup geliriz bir gun.

İSTANBUL BULUŞMALARI - Hysteria - 04-05-2017

Çok çok güzeldi, iyi ki geldik dedik valla Ankara'dan.
Özellikle emekleri için Tai, Hasan, Cihan ve Olcay'a çok teşekkür ediyorum ben.
Ayrıca pzt günü işi gücü bırakıp bizle sohbet için yanımıza gelen bu arkadaşlar dışında Ali, Kadir ve Sulhi'ye ayrı teşekkürler [emoji56] Dans pistinde müthiş hareketleri ile sirusho'ya ve değerli dostum işini bırakıp bizi görmeye kaçan Alperto'ya da ayrı selamlar sevgiler

Emeğinize sağlık tekrardan

Cvp: İSTANBUL BULUŞMALARI - Uluhandro - 05-05-2017

(04-05-2017, Saat: 22:56)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok çok güzeldi, iyi ki geldik dedik valla Ankara'dan.
Özellikle emekleri için Tai, Hasan, Cihan ve Olcay'a çok teşekkür ediyorum ben.
Ayrıca pzt günü işi gücü bırakıp bizle sohbet için yanımıza gelen bu arkadaşlar dışında Ali, Kadir ve Sulhi'ye ayrı teşekkürler [emoji56] Dans pistinde müthiş hareketleri ile sirusho'ya ve değerli dostum işini bırakıp bizi görmeye kaçan Alperto'ya da ayrı selamlar sevgiler

Emeğinize sağlık tekrardan

Çekiç Çekiç  6 saat direksiyon sallayan Uluhandro'ya teşekkür yok mu ha? Çekiç  Bi dahakine otostop çeker gidersin.. Yönetim grubu başta olmak üzere herkese teşekkürler.. Harikaydı  Heyo

Cvp: İSTANBUL BULUŞMALARI - SiruSho - 06-05-2017

Dans pistinde ben ben degilim hatirlayinca tiksiniyom kendimden [FACE WITH TEARS OF JOY]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi