12PUAN FORUM
SİNEMA, TİYATRO & ETKİNLİKLER - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: SİNEMA, TİYATRO & ETKİNLİKLER (/showthread.php?tid=4)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 30-10-2016

(29-10-2016, Saat: 23:58)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den beri takip ediyorum kendisini. Unutursam Fısılda gerçekten en iyisiydi şimdiye kadar. Ekşi Elmalar'da o kadar gösterebilmiş mi kendini bilemiyorum ama.

(Unutursam Fısılda soundtrack'ini hâlâ daha sıkılmadan dinlerim. )
Benim de hala playlistimdedir unutursam fisilda şarkıları.

Eyvah
Gel ya da git
Sevdim
Kirli beyaz Kedi

Ekşi Elmalar'da da göstermiş kendisini. Hakkari yöresinin girtlaktan konuşma sivesini çok güzel yapmış. Hele bir sahnede kürtçe kelimeler ogretiyordu. Çok güzeldi.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - krunch - 30-10-2016

(29-10-2016, Saat: 21:46)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok seviyorum ben de Farah Zeynep Abdullah'i. Unutursam Fisilda'da beni çok etkilemişti.

Çok sade bir kız. Bir keresinde bir barda çalarken benden şarkı istemişti. Rica ederek, oldukça nazik bir biçimde. Hay hay dedim başımı sallayarak.

RE: SİNEMA SİNEMA - Semih - 30-10-2016

Ekşi elma vizontele ayarında olmasa da yine de güzel filmdi.

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 07-11-2016

Dünyanın sayılı aktörlerinden birinin oynadığı Hollywood filminde ; tarihi şehir olay ve isimlerinin geçtiği bir filmde , İstanbul final sahnesinde boy gösteriyor ve buradan sadece 1 kişi yorumluyor ...

Vicdan muhasebesine kocaman bir PESSS

Cvp: RE: SİNEMA SİNEMA - cembulut - 07-11-2016

(07-11-2016, Saat: 21:09)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünyanın sayılı aktörlerinden birinin oynadığı Hollywood filminde ; tarihi şehir olay ve isimlerinin geçtiği bir filmde ,  İstanbul final sahnesinde boy gösteriyor ve buradan sadece 1 kişi yorumluyor ...

içine Olcay kaçmış.

Cvp: RE: SİNEMA SİNEMA - Önder - 07-11-2016

(07-11-2016, Saat: 21:12)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2016, Saat: 21:09)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünyanın sayılı aktörlerinden birinin oynadığı Hollywood filminde ; tarihi şehir olay ve isimlerinin geçtiği bir filmde ,  İstanbul final sahnesinde boy gösteriyor ve buradan sadece 1 kişi yorumluyor ...

içine Olcay kaçmış.

Olasi bi benzetme  Big Grin

RE: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 07-11-2016

Tom Cruise - Never Go Back izlendi. Beğenildi. Wink

Cvp: RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 07-11-2016

(07-11-2016, Saat: 21:46)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2016, Saat: 21:12)cembulut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: içine Olcay kaçmış.

Olasi bi benzetme  Big Grin

Sadece   'vicdan'  kısmı benziyor  Çekiç

Cvp: SİNEMA SİNEMA - buraks - 08-11-2016

Bir tane Doc Strange yorumu göremedim ya burada. Hiç geek yok mu aramızda?  Çekiç

RE: SİNEMA SİNEMA - Hysteria - 08-11-2016

Beğendim Ekşi Elmalar'ı. İlk yarısı daha eğlenceli, ikinci perdesi daha dokunaklı. Yerinde bi film olmuş, abartıya kaçmadan. Sadece finali fazla "yapay"dı. Farah Zeynep in oyunculuğu, özellikle yaşlanmış hali mükemmele yakındı. Ama benim için filmin starı Songül Öden di, Türkan karakteri harikaydı Big Grin

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 08-11-2016

Doctor Strange mi ?

Buyu muyu sihirli gucler falan filan bu yasta onlari izleyemem zevk meselesi tabi

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 26-11-2016

Önyargıları dikip atıp Dağ2'ye girerseniz beğenirsiniz

Cvp: SİNEMA SİNEMA - taifung - 15-12-2016

http://filmakinesi.org/tunelin-ucunda-2016-izle.html

"Tünelin Ucunda" adlı şu filmi bir izleyin de geceniz renklensin. Muhteşem olmuş. İlmik ilmik işleyen bir gerilim, temposu asla düşmüyor. Herşey yerli yerinde ve hiç mantık hatası da görmedim. Daha filmin ilk karesinden itibaren göreceğiniz her detaya hakim olmanız gerekiyor, filmin bir noktasında karşınıza çıkabilir. Üstelik türler karışımı gibi de olmuş. Hem Latin Amerika sertliği var hem bir aile içi taciz dramı, hem engelli yalnızlığı, aşk, entrika...

Konusu da özetle;

Kaza sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum bir adam. O kazada eşi ve kızı ölmüş. Köpeğiyle koca evde mutsuz ve yalnız. Evin ödemeleri var o yüzden üst katı kiraya veriyor. Eve striptizci bir kadın ve küçük kızı yerleşiyor. Bu arada evin bitişiğinde de bir faaliyet var. Oradaki bankanın gizli kasalarına tünel kazmakla meşgul bir suç örgütü. Adam tesadüfen gürültüyü duyarak olayı keşfediyor ve gerilim başlıyor.

RE: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 17-12-2016

Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar? gayet güzel ve bir o kadar da sürükleyici bir filmdi.

Bugün de Tom Cruise'nin "Tetikci" filmine gittim. O da güzeldi.

Gorumce'yi de begendim ben. Smile

Cvp: RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 17-12-2016

(17-12-2016, Saat: 00:12)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gorumce'yi de begendim ben. Smile
Düğün Dernek ve Recep İvedik'ten sonra  abartılı komedinin dibine vuran Gupse bunun ekmeğini çok yer

SİNEMA SİNEMA - suioeir - 17-12-2016

Görümce çok başarılıydı. Kesinlikle gülme garantili. Sadece finali biraz havada kalmış gibi ama film yeteri kadar sempatik olduğu için kurguya çok takılmadım. Tavsiye ederim size de.

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 17-12-2016

İkinci Şans da tam bir hayal kırıklığı
Sırada sen benim herşeyimsin var bakalım o nasıl bi şey

RE: SİNEMA SİNEMA - taifung - 18-12-2016

Ulan kallavi film öneriyorum şurada. Halen daha herkes gelin-görümce-kaynana-ivedik diye gırla gidiyor. Yüzüne bakan yok! Her yer gibi bizim forum da yeni türkiye!

SİNEMA SİNEMA - suioeir - 19-12-2016

[emoji3]
Senin önerdiğini izledim ben Tai.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - taifung - 19-12-2016

(19-12-2016, Saat: 00:20)suioeir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [emoji3]
Senin önerdiğini izledim ben Tai.

Bahsedecek bir şey bulamadın demek ki hala gelin görümce Tai