12PUAN FORUM
SİNEMA, TİYATRO & ETKİNLİKLER - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: TAZE HAVA (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Forum: BU DÜNYANIN DIŞINDAN (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Konu Başlığı: SİNEMA, TİYATRO & ETKİNLİKLER (/showthread.php?tid=4)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 26-08-2016

12 Kizgin Adam
Duygularin Rengi
Ucurtmayi Vurmasinlar

Cvp: SİNEMA SİNEMA - Hysteria - 27-08-2016

Soraya'yı taşlamak
Izlememistim siz yazınca burda ilk 3ünüze mutlaka izlemem gerektiğini anladım
Bogazimdaki bu düğüm uzun bi süre gecmicek sanırım... çok acıydi çok

RE: SİNEMA SİNEMA - krunch - 19-09-2016

Ha yani ülkenin en önemli sinema ikonlarından biri bu lanet olası hayata gözlerini yumsun, bütün Türkiye gözyaşlarına boğulsun ama SİZ BURADA BİR SATIRLA BİLE OLSA Tarık Akan'ı hatırlamayın, anmayın. Olacak iş mi? Hepimiz toprak olacağız ama arkamızdan bu kadar ağlayan olmayacak, bari bunu düşünseydiniz!!!!

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 19-09-2016

Ay bu da vicdanimizin sesi ; ic sesi

RE: SİNEMA SİNEMA - taifung - 20-09-2016

Son günlerde o kadar çok film izledim ki yeminle beynim döndü. Hangi birini önereceğimi bilemedim. O yüzden yazamıyorum. Oturun film izleyin işte biraz.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 23-09-2016

Bugün şirkete yeni tasarımlar geldi. Çalıştığımız markaların olmadığını fark edince biraz araştırdım. Recep Ivedik 5 filmi için bizim firmayla anlaşmışlar.

Tasarımları şöyle kabataslak incelediğimde filmin konusu olimpiyatlar ile ilgili olabilir diye düşünüyorum. Bir çok ülkenin bir çok spor dalına ait tasarımlar mevcuttu.

Martta vizyona giriyormus. Hep birlikte göreceğiz.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - taifung - 24-09-2016

(23-09-2016, Saat: 23:21)Legolas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün şirkete yeni tasarımlar geldi. Çalıştığımız markaların olmadığını fark edince biraz araştırdım. Recep Ivedik 5 filmi için bizim firmayla anlaşmışlar.

Tasarımları şöyle kabataslak incelediğimde filmin konusu olimpiyatlar ile ilgili olabilir diye düşünüyorum. Bir çok ülkenin  bir çok spor dalına ait tasarımlar mevcuttu.

Martta vizyona giriyormus. Hep birlikte göreceğiz.

Recep İvedik-5!!!!

Kesinlikle deli gibi bir merakla, dilim dışarda bekliyor olucam Smile

SİNEMA SİNEMA - suioeir - 30-09-2016

Sully

Amerikan Havayolları'nın 15 Ocak 2009 tarihinde New York'da Hudson nehrine yaptığı acil inişi konu alan yaşanmış bir hikaye.
Kaza kalkıştan hemen sonra gerçekleştiği için uçakta geçen sahneler fazla değil sadece kaza anı ve sonrası üzerinde durulmuş. Bu özellliğiyle sıradan uçak kazası filmlerinden ayrılıyor. Birinci bölüm biraz heyecansız ilerlese de ikinci bölümde tansiyon yükseliyor. İzlenmeye değer.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - buraks - 30-09-2016

Yıl 2009, dersaneden sınıf arkadaşım o zaman İstanbul Ticaret Üni'de yeni açılmış olan "Havacılıkta Yer Hizmetleri" bölümünde okumaya başlamıştı. Aramız iyi olduğu için sürekli konuşurduk, bu olayı o dönemden çok net hatırlıyorum. Sürekli kabin ekibinin ve kaptanın ne kadar deneyimli olduğundan bahseder dururdu.

Sully hikayesini Uçak Kazası Raporu'nda izlemiştim. Mucizeyi yaratanın beceri ve tecrübe olduğunu anlatan güzel bir hikaye. Ekibin deneyimliliği ve davranış stili harika. Açıkcası bildiğim bir hikaye olduğu için sinemada izlemem. Ama düşsün direk izliycem.  Big Grin

Btw, uçak kazası raporunun o bölümünü de ekte ileteyim. İzlemek isteyen olur belki Smile

SİNEMA SİNEMA - suioeir - 30-09-2016

Havalimanına dönüş kararı alınsaydı 11 Eylül benzeri bir olayla uçağın gökdelene çakılmasıyla sonuçlanacaktı.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - Barlo - 09-10-2016

Power Rangers filminin ilk trailerı yayınlandı. Rangerler ve Rita geri dönüyor.  Heyo 

Go Go Power Rangers! Heyo

Cvp: SİNEMA SİNEMA - Önder - 09-10-2016

Heyo Heyo Heyo

RE: SİNEMA SİNEMA - krunch - 17-10-2016

Noldu, sinema sektörü yerlerde mi sürükleniyor? Sinema salonlarının kapılarına kilit mi vuruldu? Oyuncular artık simit satmaya, pazarcılık yapmaya başladılar da haberimiz mi olmadı??

SİNEMA ÖLDÜ MÜ? NİÇİN BOŞ BU SAYFALAR, NİÇİN ACABA??

Cvp: SİNEMA SİNEMA - taifung - 17-10-2016

Hahahahahah!!

Dün biz gittik Cehennem'e...

Kitabı okumamıştım, ortalama bir filmdi. İstanbul, gayet güzel ve dozunda resmedilmiş. Finalin geçtiği Yerebatan Sarnıcı efsane bir sekansa mekan olmuş öyle diyeyim...

RE: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 17-10-2016

(17-10-2016, Saat: 23:38)krunch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noldu, sinema sektörü yerlerde mi sürükleniyor? Sinema salonlarının kapılarına kilit mi vuruldu? Oyuncular artık simit satmaya, pazarcılık yapmaya başladılar da haberimiz mi olmadı??

SİNEMA ÖLDÜ MÜ? NİÇİN BOŞ BU SAYFALAR, NİÇİN ACABA??
Bir Baba Hindu'ya gittim geçen gün. Önerilecek bulmadigim için yazmadım. Smile

Cvp: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 28-10-2016

Ekşi Elmalar'a gittim. Son zamanlarda izledigim güzel Türk yapimlarindandi. Farah Zeynep Abdullah ile Yılmaz Erdoğan dokturmus yine. Gidilebilir bence. Wink

RE: SİNEMA SİNEMA - cembulut - 29-10-2016

Farah Zeynep Abdullah varsa kötü olması mümkün değil zaten elf gözlerini sevdiğim.

Cvp: SİNEMA SİNEMA - Legolas - 29-10-2016

Çok seviyorum ben de Farah Zeynep Abdullah'i. Unutursam Fisilda'da beni çok etkilemişti.

RE: SİNEMA SİNEMA - cembulut - 29-10-2016

Ben Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den beri takip ediyorum kendisini. Unutursam Fısılda gerçekten en iyisiydi şimdiye kadar. Ekşi Elmalar'da o kadar gösterebilmiş mi kendini bilemiyorum ama.

(Unutursam Fısılda soundtrack'ini hâlâ daha sıkılmadan dinlerim. )

RE: SİNEMA SİNEMA - SiruSho - 30-10-2016

Fahriye Evcen varken Ferah da ne oliyy