12PUAN FORUM
BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess (/showthread.php?tid=149)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

RE: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - gentedimare - 14-05-2017

Valla iyi ki kazanmadi iyiydi ama Portekiz'in yanında esamesi okunmaz

RE: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Okan Varol - 14-05-2017

Bulgaristan jürisinin İtalya ve Portekiz'e hiç puan vermemesi de ayrı bir kasabalılıktı... Avrupa'nın periferisindeki ülkelerdeki kompleks bir şekilde kendini belli ediyor.. Halbuki Kostov gayet de başarılıydı ve hakkıyla ikinciliğe geldi kondu..

BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Sinan - 14-05-2017

Yavrum benim... Puanlarin 750'ye kadar acildigi sistemde 615'lere ulasip ucuncuyu 300'lerde birakti, bu yarisma iki birinci cikardi aslinda. Portekiz gibi nadir rastlanacak devirmesi zor bir muzik olayina karsi tek yarisabilen pop sarkisi ve performans oldu Bulgaristan. Bir umut Portekiz'in televote'da tokezlemesiyle birincilik kacinilmazdi ama şanssızsın işte. Yine de cok daha zoru basardi Bulgaristan. Portekiz kategori disi olmasiyla fark atarken, kulvar disina cikmadan her zaman kullanilan malzemelerle Portekiz'in yanina oturdu. Destekledigim kadar var, muthis katilimdi. Unutulmayacak bu işin Bulgaristan. <3 [emoji1058]

Cvp: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Psk - 14-05-2017

Asıl kazanan bu, doğruya doğru. Jüriler şişirdikçe şişirmiş diğer ninniyi.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Sinan - 14-05-2017

(14-05-2017, Saat: 05:08)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulgaristan jürisinin İtalya ve Portekiz'e hiç puan vermemesi de ayrı bir kasabalılıktı... Avrupa'nın periferisindeki ülkelerdeki kompleks bir şekilde kendini belli ediyor..

Portekiz jürisi de favori Bulgaristan ve İtalya'ya oy vermedi beyefendi. [emoji849]

BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Okan Varol - 14-05-2017

(14-05-2017, Saat: 14:01)Sinan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-05-2017, Saat: 05:08)Okan Varol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulgaristan jürisinin İtalya ve Portekiz'e hiç puan vermemesi de ayrı bir kasabalılıktı... Avrupa'nın periferisindeki ülkelerdeki kompleks bir şekilde kendini belli ediyor..

Portekiz jürisi de favori Bulgaristan ve İtalya'ya oy vermedi beyefendi. [emoji849]

Portekiz de periferi! Eurovision biraz da bu sözde hinliklerle eğlendiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - SiruSho - 17-05-2017

Kuzucuk Portekiz zaferi kutlarken roportaj oncesi gozyaslarina hakim olamiyor ve muhabir Kristian'a sariliyor.Eurovision finali 30 saniyeligine guzellesiyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Sinan - 17-05-2017

Ben de olaydım da ben de sarılaydım [emoji22]

RE: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Önder - 28-05-2017

Bu da her gelen 12'de o yapmacik yapmacik sevinmesi. Defol git lan odana oyun oyna velet diye tokadi bas suratina.

Cvp: BULGARİSTAN - Kristian Kostov - Beautiful Mess - Hysteria - 05-03-2018