12PUAN FORUM
AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy (/showthread.php?tid=147)

Sayfalar: 1 2 3

AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - Barlo - 28-02-2017

RE: AVUSTRALYA - Barlo - 03-03-2017

Bir mucize olsa da Delta Goodrem gelse buradan.

RE: AVUSTRALYA - Barlo - 07-03-2017

Sabah 9.45'te açıklıyorlar şarkıyı. Bi tane 17 yaşında yeni yetme var, o gidecek diyorlar. İnşallah öyle bir hata yapmazlar.

Cvp: RE: AVUSTRALYA - Sen - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 01:37)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah 9.45'te açıklıyorlar şarkıyı. Bi tane 17 yaşında yeni yetme  var, o gidecek diyorlar. İnşallah öyle bir hata yapmazlar.

Evet o gidiyor , simdi aciklandi, sarki gecen seneki gibi guclu ve guzel degil, biraz hayal kirikligi oldu benim icin Sad

Cvp: AVUSTRALYA - buraks - 07-03-2017

Bu ne yav?

AVUSTRALYA - suioeir - 07-03-2017

Dami'den sonra çok iddiasız geldi bu. Bu sefer olmadı Avustralya.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - Hysteria - 07-03-2017

Kötü diyemem, ama 3 katılımları içinde açık ara sonuncu yani

AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - Barlo - 07-03-2017

Senenin ortalamasına bakıldığında kötü değil. Ama neden speküle edilen onca isimden sonra daha X Factorü yeni kazanmış ve sanırım piyasada pek de başarılı bir iş çıkaramamış birini yolluyorlar anlamıyorum. Umarım çocuk bu şarkıyı canlı söyleyebilecek kadar iyidir.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - TTR - 07-03-2017

Şu ana kadar açıklanan şarkılar arasında açık ara en kaliteli prodüksiyon ve ESC dışı iş yapabilecek tek şarkı. İlk dinlemede bu kaliteyi gösteriyor. Çocuk da çok iyi söylüyor. Sound of Silence'dan daha çok beğendim açıkçası.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - dryazgan - 07-03-2017

Bence çok kaliteli ve güzel bir şarkı. Bana göre yılın şu ana kadarki en iyi şarkısı. Bu genç çocuk şarkıyı iyi söyleyebilirse ilk 3 kesin.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - gentedimare - 07-03-2017

Ne kadar belli avrupa ülkesi olmadıkları. Benim içinde geçen yıl ki şarkılarından daha iyi bu. Eurovisionda ise en kötü derecelerini alacaklarını söylemek için müneccim olmaya gerek yok.

Cvp: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - buraks - 07-03-2017

Tamam kaliteli güzel şarkı falan da Eurovision'uz abi biz. Çok da bize gelmez böyle şarkılar. Kötü bulmadım ama hiç sevmedim bu şarkıyı.

AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - suioeir - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 13:53)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kaliteli güzel şarkı falan da Eurovision'uz abi biz. Çok da bize gelmez böyle şarkılar. Kötü bulmadım ama hiç sevmedim bu şarkıyı.

Şarkı olarak eli yüzü düzgün bence de. Ama yarışma şarkısı değil işte. Bu şarkıyı bağır çağır destekleyemezsin.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - gentedimare - 07-03-2017

Tam işte söylemeye çalıştığım şeyi söylemişsin. Eurovisionuz biz. Avustralya bence yanlış taktik izledi bu yıl yarışma açısından bakılınca.

Cvp: RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - halil - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 13:42)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar belli avrupa ülkesi olmadıkları. Benim içinde geçen yıl ki şarkılarından daha iyi bu. Eurovisionda ise en kötü derecelerini alacaklarını söylemek için müneccim olmaya gerek yok.

En kötü derecelerini alacaklar derken yine top 10 demek istedin sanırım? Big Grin  Bu kadar vasat şarkıların yarıştığı bir yılda bu şarkı bile kazanabilir kaldı ki şarkı o kadar da kötü değil... Angel Dodgy

Cvp: RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - gentedimare - 07-03-2017

(07-03-2017, Saat: 17:42)halil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-03-2017, Saat: 13:42)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar belli avrupa ülkesi olmadıkları. Benim içinde geçen yıl ki şarkılarından daha iyi bu. Eurovisionda ise en kötü derecelerini alacaklarını söylemek için müneccim olmaya gerek yok.

En kötü derecelerini alacaklar derken yine top 10 demek istedin sanırım? Big Grin  Bu kadar vasat şarkıların yarıştığı bir yılda bu şarkı bile kazanabilir kaldı ki şarkı o kadar da kötü değil... Angel Dodgy

sanmıyorum hayatım bence ilk kez skorbordun sol değil sağ tarafında olacak Avustralya. Tahminim 15-20 arası bi yer

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - TTR - 07-03-2017

yanılacaksınız, bu şarkı ilk 3 kokuyor. hele böyle bir senede. unutmayın bu yarışmayı believe'ler running scared'ler kazandı. onu geçtim bu uluslararası hit potansiyeli var, bana garip bi şekilde Adele'in Hello'sunu andırıyor.

AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - suioeir - 07-03-2017

Michal'in saçlarına tahammül edemezken bu daha beter çıktı.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - Barlo - 08-03-2017

Bu çocuk X Factor 2015 elemelerinde sözleri unuttuğu için elenmiş. 2016da tekrar katılmış ve yine sözleri unutmuş. Bu sefer bir şans verip bir sonraki tura geçirmişler ve yarışmayı kazanmış.

Diğer iki şarkılarından daha kötü olduğu bariz ancak yine de ilk 10 yapacak bu şarkı.

RE: AVUSTRALYA - Isaiah - Don't Come Easy - utarit01 - 08-03-2017

Top 10 material /...