12PUAN FORUM
ALMANYA - Levina - Perfect Life - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: ALMANYA - Levina - Perfect Life (/showthread.php?tid=119)

Sayfalar: 1 2 3

ALMANYA - Levina - Perfect Life - Barlo - 09-12-2016

Cvp: ALMANYA - buraks - 09-12-2016

- Unser Song 2017 - 

Yapılan binlerce başvurudan sonra yarışma komitesi 30 kişilik kısa bir liste oluşturmayı başardı.
* 9 Şubat akşamı yapılacak olan seçim için jüride Tim Bendzko, Florian Silbereisen ve Lena bulunuyor. 
* Bir kaç farklı mecrada, farklı rakamlar yer alıyor ama bu listeden sadece 4-5 kişi 9 Şubat akşamı yapılacak live show'da yer alabilecek.
* Yarışmanın kazananı SMS oylaması ile belirlenecek.

İşte 30 kişilik kısa liste:

Alessandro Capasso
Alex Scuderi 
Anja Licht 
Axel Feige 
Beccy
COOPA
Elvira Michieva
Felicia Lu Kürbiß
Florian Brückl
Helene Nissen 
Jo Marie Dominiak 
Kai Schernbeck 
Leonie Krakowski 
Levina 
Lisa Toh 
Luisa Skrabic 
Makeda Michalke 
Marvin Schloßhauer 
Mary-Anne Bröllochs 
Max-Antoine Meisters 
Meg Pfeiffer 
Nathan Trent 
Nila 
Patrice Gerlach 
Paul Köninger 
Philipp Ostendorf 
Sadi 
Susanna Okonowski 
Sihna Maagé 
Sina Rösener 
Sven Lüchtenborg
Taylor Luc Jacobs 
Yosefin Buohler

Ayrıca yarışmacılar hakkında daha fazla bilgi almak için şuraya girebilir, yarışmacılarla yapılan Almanca röportajları izleyebilirsiniz:

http://www.eurovision.de/unser_song_2017/Speed-Dating-mit-den-Kandidaten-fuer-Unser-Song-2017,casting344.html

RE: ALMANYA - Hysteria - 09-12-2016

Naparlarsa yapsınlar yine sonuncu olacaklar gibi hissediyorum. 2015 ve 2016 kesinlikle hakları yendi... Bu yüzden kötü bişe yollarlar mı diye korkmuyo değilim

RE: ALMANYA - SiruSho - 09-12-2016

A'dan Z'ye tüm şarkıcıları mı yazdınız Burak Bey anlamadım Big Grin

Cvp: RE: ALMANYA - buraks - 12-12-2016

(09-12-2016, Saat: 22:56)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: A'dan Z'ye tüm şarkıcıları mı yazdınız Burak Bey anlamadım Big Grin

Bunlar ulusal final için seçilen isimler. Bunların aralarından bir kaçı ulusal finalde yarışmaya hak kazanacak. Ama tam olarak bunlardan hangileri neye göre seçilecek onu ben de anlamadım. Sanırım jüri belirleyecek onu.

Cvp: RE: ALMANYA - SiruSho - 12-12-2016

(12-12-2016, Saat: 09:05)noiavagi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-12-2016, Saat: 22:56)SiruSho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: A'dan Z'ye tüm şarkıcıları mı yazdınız Burak Bey anlamadım Big Grin

Bunlar ulusal final için seçilen isimler. Bunların aralarından bir kaçı ulusal finalde yarışmaya hak kazanacak. Ama tam olarak bunlardan hangileri neye göre seçilecek onu ben de anlamadım. Sanırım jüri belirleyecek onu.

Ay biliyoruz sadece  çok fazla sayıca onu söylemek istedim

RE: ALMANYA - Barlo - 08-02-2017

Yarışma için iki şarkı hazırlanmış: Wildfire ve Perfect Life.

İlk turda 5 finalist istedikleri şarkıyı seslendirecek. İkisi bu turda elenecek.

İkinci turda üç finalist Wildfire'ı söyleyecek, biri elenecek.

Üçüncü turda kalan iki finalist Perfect Life'ı söyleyecek. İkinci turun en iyisi ile üçüncü turun en iyisi finale kalacak.

Finalde ise %100 televoting sonucu şarkı ve şarkıcı kombinasyonu belirlenecek.

Bugünkü prova videoları aşağıdaki linkte. Her yarışmacı farklı tarzda seslendirecek şarkıları.

Levina ya da Felicia Lu seçilirse senenin ilk dinlenebilir şarkısı olacak benim için. Diğer üçü ise art arda üçüncü kez sonuncu olmalarına sebep olabilir.

http://www.eurovision.de/news/Alle-Videos-aus-dem-Proben-zu-Unser-Song-2017,videos306.html

ALMANYA - suioeir - 09-02-2017

Bu arada Almanya Finali için biz de oy kullanabiliyoruz.
Bunun için önce Eurovision Song Contest aplikasyonunu telefonunuza indirmeniz gerekiyor. ''Eurovision Vibes'' bölümünde oy vermek için 3 kategori bulunuyor. Her kategoride bütün adayların performanslarını ayrı ayrı izlemek mümkün. Beğendiğiniz adayı desteklemek için ekranın alt kısmında göreceğiniz kalbe dokunmanız yeterli.

Benim oylarım şu şekilde oldu;

Round 1: Helene Nissen
Round 2: Helene Nissen
Round 3: Isabella Levina Lueen

Bence yarın akşam kazanan Helene Nissen - Wildfire olmalı.

RE: ALMANYA - gentedimare - 09-02-2017

valla hepsi birbirinden amatör bi tek levina fena deil diğerlerinden. Şarkılar arasında da dağlar kadar fark var. Perfect life kesinlikle seçilmeli Wildlife ile son 3teki yerleri neredeyse garanti.

Perfect life güzel şarkı.

Bunlar sesi en kötü olan o gözlüklü şeker kızı seçerler kesin onu da söyliyim.

ALMANYA - Barlo - 09-02-2017

Tüm versiyonlar Spotify'da yayınlandı.

ALMANYA - Barlo - 09-02-2017

Umarım bir aptallık yapıp Axel'i seçmezler. Levina ilk turda çok iyiydi.

RE: ALMANYA - taifung - 10-02-2017

Az önce bi Avrupa haritasında Doğu Avrupa'nın oyları gibi bir şey gösterdi. Orada bizi silmişler. Katılmadığımız için mi? Sadece katılan ülkelerden mi oy veriliyor? Yoksa artık haritalardan silindik mi iyice amk!!!

ALMANYA - suioeir - 10-02-2017

Ayh çok uzattı bunlar da alt tarafı iki kıytırık şarkıdan birini seçecekler.

ALMANYA - Barlo - 10-02-2017

Levina kesinleşti. Heyo Şimdi sıra şarkıda, umarım Wildfire olur şarkı.

RE: ALMANYA - Isabella Levina Lueen - Perfect Life - Barlo - 10-02-2017

Perfect Life kazandı ama daha iyi oldu aslında, şuana kadar seçilen mıymıy şarkıların arasında parlıyor. Heyo

ALMANYA - Isabella Levina Lueen - Perfect Life - suioeir - 10-02-2017

Gönlüm Helene'den yana olsa da Round 3 için oyum Isabella'ya gitmişti. Bu şarkıyı gerçekten en iyi o söylüyor.

ALMANYA - Isabella Levina Lueen - Perfect Life - frekans_g - 10-02-2017

Tipik Alman şarkısı... dinlemesi zevkli, güzel bir alt yapıya sahip ama scorboarda yansımıyacak bir durumdalar gene. Sahne olarak fazla birşey yapacaklarını düşünmediğimden tablonun orta ile sonundaki bir sayıya denk gelirler artık.

Cvp: ALMANYA - Isabella Levina Lueen - Perfect Life - buraks - 10-02-2017

Dün akşam yarışmayı yarım yamalak, uykulu izledim. Zaten sonucu göremeden uyuya kalmışım. Şarkıya ilk girdiğinde Titanium'u söyleyecek sandım. 

Şarkıcıyı vokal olarak çok beğendim ama şarkıya şimdilik ısınamadım. Çok tanıdık geliyor bana.

ALMANYA - Isabella Levina Lueen - Perfect Life - Önder - 10-02-2017

Bu fena degil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: ALMANYA - Isabella Levina Lueen - Perfect Life - TTR - 10-02-2017

kötü kötü kötü. belki dans remixi olursa güzelleşir.