12PUAN FORUM
İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover (/showthread.php?tid=118)

Sayfalar: 1 2 3 4

İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - Barlo - 05-12-2016

İSPANYA - frekans_g - 12-01-2017

Bunlar bu akşam bol konuşmalı finalimsi birşey yaptılar. "bale"lerin havalarda uçuştuğu bu akşamın galibi Leklein oldu. Her ne kadar bir Türkiye kadar olamasalar da ingilizce yarışanlara "gül gibi castellanomuz dururken neden ingilizce yarışıyorsun?" minvalinde soru sordular. Gecenin sürprizi ise 90lardan gelen zamana cidden yenik düşmüş azucardı. Bu akşamı yok sayıp biz onları hala daha eurovisiondaki halleriyle hatırlayacağız. https://youtu.be/jMs5IpPmAoQ https://youtu.be/OTDllMOolOY

RE: İSPANYA - Hysteria - 13-01-2017

Hala çok güzel ya hiç etkisini yitirmiyo bu şarkı <3

Cvp: İSPANYA - SiruSho - 13-01-2017

Ne varsa ne yoksa unuttum bir anda

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: İSPANYA - TTR - 15-01-2017

Heyo inşallah seçilir

RE: İSPANYA - Bailador - 18-01-2017

Mirela'yı artık yollasınlar, kızcağız kendini paraladı. Nasıl olsa mükemmel olsa da İspanya kazanamıyor, bir de o gitsin bakalım

RE: İSPANYA - TTR - 19-01-2017

tam kıç sallamalık yapmış. diğer şarkılar da çok iyi değil. bu sefer büyük şansı var kızın.

pastora soler ile düetleri mü-kem-mel

RE: İSPANYA - Barlo - 10-02-2017

Takvimde yazmıyor ama İspanya finali yarın akşam.

İSPANYA - frekans_g - 11-02-2017

Leklein bir tık daha önde olsa da Mirela da kabulum ama şu finali gecenin 12sine niye koyarsınız arkadaş. Bir de konuşmaktan bitirmek bilmiyorsunuz programı. [emoji42][emoji42][emoji42]

RE: İSPANYA - Barlo - 12-02-2017

Vay be. Ancak Belarus'ta falan göreceğiniz oylama skandalı yaşandı burada. 2 Jüri Mirela'ya en düşük puanları vererek oyları öyle bir ayarladı ki televoting sonucu Manel ve Mirela eşit puan alsa bile jüri oyu daha etkili sayıldığı için Manel Navarro kazandı. Salondaki seyirci ne kadar yuhlasa da bir fayda etmedi tabi.

İSPANYA - suioeir - 12-02-2017

Bu kadar da haksızlık olmaz. Tribün Mirela diye ağzını yırttı. Üstelik televote'dan en yüksek oyu da Mirela aldı. Ama eşitlik olunca jüri kararıyla Manel seçildi.
Hiç halka sormasaydınız madem.
Çok sinirlendim Smile

İSPANYA - buraks - 12-02-2017

Resmen yaz hiti potansiyeli olan bir sarkiyi bayik bir sarkiya secip ne kadar zevksiz olduklarini tekrar kanitladilar.

Contigo resmen sahillerde dinleyip dans edebilecegin turden bir sarki. Yazik ettiler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: İSPANYA - TTR - 12-02-2017

bu kadar yıldır ulusal final izledim. böyle büyük ve göz göre göee yapılan bi haksızlık görmedim. Ukrayna 2011 dahil. by vebalin altında o jürilerin  evlerine Allah ateş salsın

İSPANYA - frekans_g - 12-02-2017

Jüriler sangriayı fazla kaçırmış olmalı. Halk zaten doğru kararı vermiş. Jüri olarak sana kalan bu durumu onaylamak. Yok yok gelecek 50 yılda bir Madrid'te bir Barcelona'da yapılacak eurovision düşünmek imkansız. Biz bile geri döneriz de yarışmayı alırız. Bunlar alamaz [emoji19]

İSPANYA - suioeir - 12-02-2017

İspanyollar bu sene bize oy vermeyin diyorlar. E haklılar da. Yalnız Mirela bu hırsla seneye kazanıp eurovisionu bile alırsa şaşırmam.

RE: İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - TTR - 12-02-2017

LeKlein'ın bir yakını o kıl olan jüri üyesine saldırmış haha.

RE: İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - taifung - 12-02-2017

Valla daha yeni dinledim skandala sebep olan şarkıları.

Başıma birşey gelmeyecekse söyleyeyim, ben kazananın beğendimSmile

Hatta elenen kıza göre daha çok beğendimSmile)

Yani ben konuşulanlardan falan berbat bir şeyle karşılaşacağım sanmıştım.

Geçen yılki Polonya vakasını yaşayabiliriz kanımca. Margaret kazanamayınca diğer adama etmediğimizi bırakmamıştık. Gitti ilk 10'a girdiSmile)

İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - Barlo - 12-02-2017

0f8b534405a29d1cc6a911386941ae93.jpg

Adam seyircilere hareket çekti resmen.

İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - suioeir - 12-02-2017

(12-02-2017, Saat: 15:23)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla daha yeni dinledim skandala sebep olan şarkıları.

Geçen yılki Polonya vakasını yaşayabiliriz kanımca. Margaret kazanamayınca diğer adama etmediğimizi bırakmamıştık. Gitti ilk 10'a girdiSmile)

Tai vallahi o jüri yerine seni parçalayabilirim. Sen daha ulaşılabilirsin. [emoji375]

Cvp: RE: İSPANYA - Manel Navarro - Do It For Your Lover - TTR - 12-02-2017

(12-02-2017, Saat: 15:23)taifung Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla daha yeni dinledim skandala sebep olan şarkıları.

michal en azından şarkı söyleyebiliyordu. bu çocuk onu da yapamıyor.