12PUAN FORUM
İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo (/showthread.php?tid=117)

Sayfalar: 1 2

İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Barlo - 05-12-2016

RE: İSVİÇRE - SiruSho - 09-12-2016

1. Gold ; Sesi ilk 3 saniye bir beyefendiye benzetti baktım ki Küçük Kadınlar'daki Armi'ye benzeyen bir hanımkızımızmış .
Şarkı güzel ama hiç bir parıltısı yok. Çok zenci kalmış kızın sesi bu şarkıya . Ya da tam bir zenci gırtlağı olmalıydı bu tarzda . Biraz tempo bekledim ama olmadı .

2. Cet Air La : Şu an dank etti kafama Fransızca olacaksa biraz otantik öğeler olmalı şarkıda daha etkili oluyor. Nakaratını bile karın ağrılarıyla bitirdiğim bir şarkı

3.To Faces : Yıl 2001 Metro Fm'in hazırladığı The Best Of 2000 albümündeki şarkıyı dinliyorum sanki . Altyapıdan yorumdan tipten her şeyden kaybediyor şarkı . Şarkı naftalin kokuyor .

4.Fire In The Sky : Ses yarışmalarında kendi bestesini seslendiren amatör yarışmacı byebye

5. Exodus : Fondaki müziğin güzelliği bestenin ucuzluğunu gizleyemiyor . Arkadaki müzik dum tıs sözler Nihansın dideden . Olmaz canım böyle naşşşş

6. Apollo : Mutlu son budur yahu . Apollo öper atar diğer şarkıları . Oylamayı gösterirse sms filan olursa %55 ini Apollo alır

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Barlo - 05-02-2017

Yine mid-tempo bir şey kazandı.

İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - suioeir - 05-02-2017

Beğendim ben. Diğer şarkılar arasında hatırı büyük.

Cvp: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Psk - 06-02-2017

Bayık.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - SiruSho - 06-02-2017

Bu sefer de Cet Air La sahnede parlarken harcanan sarki oldu .

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Hysteria - 06-02-2017

Bunlar neden iddialı bişeyle gelmiyo hiç ya... Fena değil, ortalama... Kazanmayı istemiyolar sanırım ne bilim.

Cvp: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - buraks - 06-02-2017

Daha ne kadar sıkıcı olabiliriz diyip bu şarkıyı seçmiş olmalılar.

Bu sene açıklanan güzel bir şarkıya ihtiyacımız var artık. Tükendik.

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - taifung - 06-02-2017

Rakiplerinin durumuna göre, bir ihtimal sadece finale kalma başarısını gösterebilir. Hepsi o kadar.

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Barlo - 07-02-2017

Azerbaycan'ın geçen sene reddettiği şarkı gelip burada kazanıyor işte. İçim sıkıldı artık temposuz şarkılardan.

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Bailador - 08-02-2017

Yani albüm yaparsın, bir şarkı da bundan koyarsın olur ama YARIŞMA'ya bununla gidemezsin ya! Çok sıradan

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Önder - 08-02-2017

Fena degil. Iyi bir prezantasyonla finale cikip finalde sonuncu falan olabilir.

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - gentedimare - 13-02-2017

kötü deil de çok manasız bi şarkı.

Cvp: RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - aksizi - 20-02-2017

(08-02-2017, Saat: 21:25)Önder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fena degil. Iyi bir prezantasyonla finale cikip finalde sonuncu falan olabilir.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Önder - 22-02-2017

2011 i hatirlayin.[emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - suioeir - 12-03-2017

Top 10'uma giren tek slow olma özelliği taşıyan Apollo kliplenmiş.

Cvp: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - halil - 14-03-2017

Bu şarkıyı gün geçtikçe daha çok sevmeye başladım. Hadi hayırlısı... Angel

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - gentedimare - 17-03-2017

Eurofanların neden sevdiğini çok iyi bildiğim bizi geçmiş ESClere sürükleyen , tarihi geçmiş , eskimiş bi şarkı.

Çok düz başlayıp basamak basamak nakarata taşıyan tatlı bi melodisi var ve nakaratta yükseliyor ama genel olarak o kadar ucuz ve basit bi prodüksiyon ki ancak biz eski fanlar bu tadı sevebiliriz. Kesinlikle televoterı ya da jüriyi içine çekecek bişey yok şarkıda.

Basit,şekilsiz ve ruhsuz. Sözler facia. Sanki üstüne kıyafet diktirir gibi şarkı seçilmiş. Hiç doğal durmuyor ne şarkıcı ne de şarkı.

İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - buraks - 19-03-2017

Az once eurovision.tv'nin yari finaller icin hazirladigi videolari izledim. Bu sarkiyi o kadar umursamamisim, o kadar kulagimla dinlememisim ki; sarkisinin adini Timebelle, grubun adini Apollo saniyordum. Az once fark ettim ki tam tersiymis. [emoji23][emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: İSVİÇRE - Timebelle - Apollo - Hysteria - 30-03-2017

bunu ortalama buluyorum ben ne seviyorum aman aman ne de nefretlik falan görüyorum.

ama baya seveni var ilginç bi şekilde, final yapabilir isviçre bu sene, hem de mis gibi 2.yf de