12PUAN FORUM
HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows (/showthread.php?tid=114)

Sayfalar: 1 2

Cvp: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - buraks - 03-05-2017

Bunların sahnelerini gördüğüm kadarıyla sevmedim. Kliplerindeki gibi karanlık, buğulu bir hava bekliyordum. Üzerlerinden yine şarkı sözlerinin geçtiği. Bayağı aydınlık parıltılı gözüküyordu sahneleri. Bakalım kameralara nasıl yansıyacak.

btw, üstlerindeki kıyafetleri asıl giyecekleri kıyafetler.

r3zJdm.jpg

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - utarit01 - 03-05-2017

Bu boyle kimsenin tinlamadigi bir katilimken, birden live performance ile birlikte , dunun en begenilen 2 performansindan biri oldu.

Sarki hala bvana cok ilgi cekici gelmiyor ama sanirim final yuzu gorecekler.

Cvp: RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - buraks - 03-05-2017

(03-05-2017, Saat: 10:45)utarit01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu boyle kimsenin tinlamadigi  bir katilimken, birden live performance ile birlikte , dunun en begenilen 2 performansindan biri oldu.

Sarki hala bvana cok ilgi cekici gelmiyor ama sanirim final yuzu gorecekler.

Liveları gerçekten çok iyi. Eurovision'da alışık olmadığımız bir armoni var aralarında bu da insanlara çekici geliyor sanırım. Bir de dün röportajlarını izlemiştim. Çok sempatikler. Umarım yarı final akşamı patlamazlar. Ben seviyorum bunları =)

HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Sinan - 07-05-2017

İşte; son halini finalde izleyene dek sarkinin lansmanindan provalarına beğeni grafiklerinin yanlış zig zaglar çizip virajı alamaması çok olası, şarkının her evresini dinlemek müzikseverin tabiatına aykırı. Bu sene finallerde dinleyecegim hepsini.

Ama kıyafet sismanı standart, sıskayı tülüm, balık etliyi aynı kumasla dikkat dağıtıcı biçimde giydirelim hesabı. Hesap - kitap. Buradan sarkıyı koklamak ne kadar da keyifli.

Sık görmeye basladığım bi cumle "İnsallah kamerala iyi yansır." Eh, güvenlik kamerasıyla izlemek gibi olmaz.

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Bailador - 07-05-2017

Bu hatunlar o kadar iyi vokaller ki...
Performans etkileyici olacaktır ama şarkı insanı çekemiyor içine. En iyi ihtimalle finale kalırlar, daha fazlasını sanmıyorum

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - gentedimare - 11-05-2017

Bunlarin vokal uyumu harika. Ama şarkı çok tuhaf ya çıkabilir istemem ama

Cvp: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - SiruSho - 11-05-2017

Cok haydi kizlar eve gidelim 'lik bir sarki

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - TTR - 12-05-2017

Tüyler diken oldu izlerken. Ki hiç sevmediğim bi şarkı. Sonuna kadar hakettiler.

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Uluhandro - 12-05-2017

Muhteşemdiler tek kelimeyle

Cvp: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - buraks - 12-05-2017

Giderek yükseliyorum bu şarkıya. Dün akşam da bayıldım. Benim de top10'imdelerdi. Sevindim çıkmalarına. Çok başarılıydılar.

Cvp: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Psk - 14-05-2017

Bunların nesine oy verdiler anlayamadım valla.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - buraks - 14-05-2017

Sonucu mutlu eden baska bir sarki daha [emoji177]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - SiruSho - 14-05-2017

Ne kadar bayat ve naftalin kokan bir sarki. 2005teki Kievde WigWam Cool Wibes filan heecan katmisti

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Hysteria - 15-05-2017

bunu ne zaman düşünsem, şarkı ile ilgili aklıma tek bişe gelmiyo. o kadar silik bi şarkı.
kızlar ise, efsane...
ilerleyen yıllarda adam gibi bi şarkı ile bu 3lü iyi iş çıkarabilir. uyumları enfes.

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Emrako - 16-05-2017

Nasıl iğrenç bir şarkı. Resmen nefret ediyorum bu şarkıdan.

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - TTR - 31-05-2017

Kızlara ve o vasat şarkıyı enerjileriyle uçurmalarına hala aşığım. canlı performanslarını izlemek büyük bir zevk.

Cvp: RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - Önder - 31-05-2017

(31-05-2017, Saat: 20:11)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kızlara ve o vasat şarkıyı enerjileriyle uçurmalarına hala aşığım. canlı performanslarını izlemek büyük bir zevk.

Aynen. Iste juri de tam buna oy veriyor zaten

RE: HOLLANDA - OG3NE - Lights and Shadows - SiruSho - 31-05-2017

(31-05-2017, Saat: 20:11)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kızlara ve o vasat şarkıyı enerjileriyle uçurmalarına hala aşığım. canlı performanslarını izlemek büyük bir zevk.
Bence sen uçmuşsun sarkiyi da ucuyor sandin