12PUAN FORUM
KIBRIS - Hovig - Gravity - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: KIBRIS - Hovig - Gravity (/showthread.php?tid=109)

Sayfalar: 1 2 3

KIBRIS - Hovig - Gravity - Ömer - 02-03-2017

(02-03-2017, Saat: 15:39)yalcin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2017, Saat: 14:01)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanatçı ruhlu bir millet olmalarından mıdır bilmem Ermenilere karşı bir sempatim var, yaptıkları işler hep hoşuma gidiyor (bir inga anuş bacılar değil tabi).

Şarkıda güzel bence...

iyi guzelde sarki Kibris??

Söyleyen Ermeni Wink

Cvp: KIBRIS - Hovig - Gravity - yalcin - 02-03-2017

(02-03-2017, Saat: 15:39)Lantis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-03-2017, Saat: 15:39)yalcin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi guzelde sarki Kibris??

Söyleyen Ermeni Wink

o zaman is yapar iki diaspora elele

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - taifung - 03-03-2017

Şarkı fena değil, 2015 Belçika'ya benziyor. Ama adamın İngilizce telaffuzuna ben bile "berbat" diyorsam, bu işi bilenler kulak tkıyodur heralde.

Cvp: KIBRIS - Hovig - Gravity - Psk - 03-03-2017

Kötü.

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - TTR - 06-03-2017

dinledikçe daha da güzelleşiyor. G:Son sonuçta. İşini biliyor bu adam.

Cvp: RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - gentedimare - 06-03-2017

(06-03-2017, Saat: 13:57)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dinledikçe daha da güzelleşiyor. G:Son sonuçta. İşini biliyor bu adam.

ya bu bana çok ucuz gelio böyle nefretlik bi basitlik var şarkıda da adamın telafuzu , söyleyişi fln... ı ıh olmuyo yani.

Cvp: RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - TTR - 06-03-2017

(06-03-2017, Saat: 14:07)gentedimare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-03-2017, Saat: 13:57)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dinledikçe daha da güzelleşiyor. G:Son sonuçta. İşini biliyor bu adam.

ya bu bana çok ucuz gelio böyle nefretlik bi basitlik var şarkıda da adamın telafuzu , söyleyişi fln... ı ıh olmuyo yani.

Aslında kaliteli bi şarkıcı söylese çok daha patlar şarkı. 2015 Belçika'da çocuk çok iyi okuduğu için 4. oldu. Burda eldeki malzeme bu. Şarkı iyi ama.

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - gentedimare - 06-03-2017

O şarkıyı da hiç sevmezdim ama sahnede o çocuk inanılmazdı hakkını vermek lazım. Bu ise hem şarkı olarak Belçika in yandan yemişi hem de solisti kıyaslanamaz ıyyy

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - Barlo - 07-03-2017

Valla ben o bunaltıcı şarkıların arasında ben bunu dinlemeye başladım o kadar sövmeme rağmen.

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - Okan Varol - 07-03-2017

Belleklerde 2015 Belçika olmayaydı arkadaşın şansı var diyebilirdik. Gerçi Esc'de bellek? Bilemedim...

Cvp: RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - buraks - 08-03-2017

(07-03-2017, Saat: 21:51)Barlo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben o bunaltıcı şarkıların arasında ben bunu dinlemeye başladım o kadar sövmeme rağmen.

+1

En azından melodisi baymadı.

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - Bulent Ader - 14-03-2017

O kadar kötü geldi ki bana! Hele bir de iyi yarı finalde yarışıyor, ermeni ve rup diasporası ile oy toplarsa, yeter mi bilemedim.

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - gentedimare - 17-03-2017

İsveç işi bi şarkı daha. Bu sefer ki ne yazık ki işe yaramamış , biraz önce isviçre için söylediklerimi kopyala yapıştır yapsam gider yani burayada. Tek bi farkla bunun soundu daha modern.

Ama uptempo şarkıların azlığı fln ile muhteşem bir görsel şov ile final de görebilir. Umarım görmez.

Beni irrite eden diğer bi nokta şarkının kendi ruhsuz boş halinin dışında şarkıcının çok kötü ingilizcesi. O kadar tuhaf duruyor ki let mi biii yor gravitiii derken bi tane tokat patlatasım geliyor.

Benim için geçen yıl ki müthiş şarkıdan sonra Kıbrıs tam bi hayal kırıklığı.

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - Hysteria - 28-03-2017

bu şarkının girişi resmen Rag'n'Bone Man - Human'ın girişiyle aynı. Çok ilginç

Cvp: KIBRIS - Hovig - Gravity - Psk - 31-03-2017

Bence bu şarkı bir sahne şovuyla oy toplama potansiyelinde.

Cvp: KIBRIS - Hovig - Gravity - buraks - 31-03-2017

Bu şarkıyı anca şovu kurtarır bir de aynı yarı finaldeki büyük abisinden alacağı puanı. Onun dışında zor. Senenin totaline baktığımızda benzer kulvarda çok şarkı var.

Cvp: RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - yalcin - 12-04-2017

(14-03-2017, Saat: 19:54)Bulent Ader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadar kötü geldi ki bana! Hele bir de iyi yarı finalde yarışıyor, ermeni ve rup diasporası ile oy toplarsa, yeter mi bilemedim.

sarkıcı Ermeni olunca 12 puan Ermenistan ve 12 puan buyuk abi kıbrıstan alıcağı kesin kısaca yarışmaya 24 puan ile baslıyacak.

KIBRIS - Hovig - Gravity - buraks - 01-05-2017

Bunun sahnesi kotuymus. 2015 Belcika'nin sahnesine cok benziyormus. Bir de hoplamasi, ziplamasi gereken noktalar varmis anladigim kadariyla o noktalarda yapamiyormus. Zaten prova videolarinda da belli ayagini havada tutamiyor falan. Genel olarak cok kotu gecmis bunun icin. Hayal kirikligi diyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - gentedimare - 09-05-2017

Bu neydi allah aşkına ???

RE: KIBRIS - Hovig - Gravity - yalcin - 10-05-2017

Kibris cikar demistim, sarki icin cook mutlu olmasamda adam hakkederek cikti bence