12PUAN FORUM
BELARUS - NaviBand – Story of My Life - Baskı Önizleme

+- 12PUAN FORUM (http://forum.12puan.com)
+-- Forum: GÜNCEL (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: EUROVISION 2017 (http://forum.12puan.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: BELARUS - NaviBand – Story of My Life (/showthread.php?tid=107)

Sayfalar: 1 2 3

BELARUS - NaviBand – Story of My Life - Barlo - 05-12-2016

Cvp: BELARUS - Hysteria - 06-12-2016

Esc'nin kötü ülkelerinden (benim için) belarus bakalım bu sene napcak...

01. Lexy Weaver (Aleksandra Tkach) – Be stronger
02. Kattie – Wild Wind
03. Vladislav Kurasov – Follow the Play 
04. Naviband – Belarus – Historyja majho žyccia
05. Anastasiya Sheverenko – We’ll Be Together
06. PROvokatsiya (Группа PROвокация) – #MYLOVE
07. Nuteki – Take My Heart
08. Nikita Hodas – Voice in my Head
09. Isaac Nightingale – Vadim Kapustin – On The Red Line
10. July – Children of the World
11. NAPOLI – Let’s Come Together
12. LERMONT n JULIC – Heartbeat
13. Angelica Pushnova (Анжелика Пушнова) – We Should Be Together

Bu cinsler kesin Nikita Hodas – Voice in my Head'i seçecek ve beni kanser edecekler  Angel

Hepsi birbirinden berbat bu listede en beğendiklerim; 01. Lexy Weaver (Aleksandra Tkach) – Be stronger ve 10. July – Children of the World oldu

Cvp: BELARUS - buraks - 09-12-2016

Şarkıların stüdyo versiyonlarını şuradan dinleyebilirsiniz:

http://www.tvr.by/special/evrovidenie-2017/finalisty-eurovision-2017/

RE: BELARUS - TTR - 09-12-2016

Naviband – Belarus – Historyja majho žyccia favorim. süper şarkı ve süper grup.

RE: BELARUS - SiruSho - 09-12-2016

Vladislav Kurasov - Follow The Play ; Çocuğun canlıda kükreme potansiyeli var .
Şarkının altyapısında biraz oynanırsa tadından yenmez alternatif pop-rcok şarkılarından biri olur . Belçika 2015 tarzı.
Catch Me Again 2013 gibi buna da yazık etmezler inşallah.
Çocuğun yorumu sıradan Esc solistlerinden biraz farklı . Bunu sunumla basitleştirmezler umarım . Finaldeki sahnemelerini sabırsızlıkla bekliyorum . 7.8

Anastasiya Sheverenko - We'll Be Together : Doğu Bloğu ülkelerinden her sene bir kaç güzel slov çıkıyor . Bazıları da harcanıyor . Bu da harcanacak gibi hissediyorum ama şu bakımdan çok rahatım ; şarkıda bir farklılık yok sıradan bir pop müzik şarkısı gibi o yüzden diğerlerinden ayıran bir özelliği yok . Sesi güzel müzik hoş . Bir öncekindeki gibi yorum farkı özelliği bu şarkıda yok 6.3

Lermont & Julıc - Heart Beat : Dinlerken tempo tutacağımız bir uzvumuzla ritm tutacağımız bir şarkı . ''Hadi bi daha dinleyelim'' dediğimiz şarkılardan biraz sevimli biraz karizmatik bir şarkı . Ama şarkının zirvesi yok . Çok güzel bir plaj alabildiğine kumsal ama hiç bir koy yok . manzara filan hak getire salatası olmayan akşam yemeği sofrası gibi bir şarkı . Yardımcı oyuncusuz bir şarkı . Sadece vasata yaklaştırıyor ulusal final gecesini . Sövdüm övdüm mü belli değil lan Big Grin
6.7

Kazanan ; Follow The Play olur umarım en iyisi o .

Hadi bakalım

Şu yorum şuracıkta dursun ; beğendiklerim canlı seçimlerde hep zıçıyor inşallah bunlarda bir falso çıkmaz

RE: BELARUS - dryazgan - 21-01-2017

Kötü şarkı, kötü solistler, sahnede saçma sapan hareketler. Rock mı, pop mu, folk mu ne olduğu anlaşılmayan itici bir gurup.Hiç şansı yok...

Cvp: BELARUS - Ozzy - 22-01-2017

Bunların şarkı şaka gibi adeta. Her yıl nasıl bu kadar kötü şarkıyı bir araya getirip yaristirmayi beceriyorlar hayret ediyorum

RE: BELARUS - TTR - 23-01-2017

çok sevindim! 2017 favorilerimden biri olacak kesinlikle

kötü diyen arkadaşlar, nesi kötü? insanın yüzüne tebessüm bırakan gayet hoş ve eurovision standartlarından uzak bi şarkı. kız da oğlan da çok sevimli görünüyor. fanlardan da baya olumlu tepki aldı. şimdiye kadarki üç şarkıdan açık ara en iyisi.

Cvp: RE: BELARUS - Bailador - 23-01-2017

(23-01-2017, Saat: 02:40)TTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok sevindim! 2017 favorilerimden biri olacak kesinlikle

kötü diyen arkadaşlar, nesi kötü? insanın yüzüne tebessüm bırakan gayet hoş ve eurovision standartlarından uzak bi şarkı. kız da oğlan da çok sevimli görünüyor. fanlardan da baya olumlu tepki aldı. şimdiye kadarki üç şarkıdan açık ara en iyisi.

Ben de aynen katılıyorum. Şarkı kötü değil asla, çok şirin ama finale bile çıkamayabilir. Sonuçta Belarus yani...

Cvp: BELARUS - SiruSho - 23-01-2017

Bu sarki degisir 😀

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: BELARUS - Hysteria - 24-01-2017

Geçen sene Sirusho, bu sene Alperto. Seneye hanginiz ESC sahnesinde olacak bakalım Big Grin

BELARUS - suioeir - 24-01-2017

Zorladım ama beğenemedim. Bye bye Belarus.

RE: BELARUS - taifung - 24-01-2017

Ben de sevmedim.

Rusya ve bağlantılı ülkelerinin (Ukrayna, Belarus, Moldova, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan) temsilcilerinin, kendini yırtar gibi performans sergilemeleri bu yıl da değişmemiş.

Cvp: BELARUS - NaviBand – Historyja majho žyccia - buraks - 27-01-2017

Bu şarkı gözümde çok net canlanıyor su an. 

"Hey hey heyy" diye söyledikleri kısımlarda gözünüzü kapatın ve şunu hayal edin; sahnede yanıp sönen, dönen semboller ile spotların döndüğü ortalığın gök kuşağı gibi rengarenk olduğunu düşünün ve kamera sağdan solda giderek seyircilerin üstünden sahneyi çekiyor ve insanlar eğlenmiş gözüküyor.

İşte finale çıkarsa tam bu histen çıkar. O da eğer yarı finalinde fazla hareketli şarkı olmazsa. Aksi takdirde final yüzü görmeyecek, açıklanmış bir başka şarkı dahadır.

BELARUS - NaviBand – Historyja majho žyccia - Hysteria - 29-01-2017

Şarkı isminin başı hysteria yı, adam da alpertoyu anımsattığı için pozitifim sadece [emoji2] yf den zor çıkar gibi

RE: BELARUS - NaviBand – Historyja majho žyccia - Barlo - 29-01-2017

Hey hey dedikçe kızın suratına çakasım geliyor.

RE: BELARUS - NaviBand – Historyja majho žyccia - gentedimare - 31-01-2017

bu da rezil

Cvp: BELARUS - NaviBand – Historyja majho žyccia - pookito - 02-02-2017

(29-01-2017, Saat: 13:18)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şarkı isminin başı hysteria yı, adam da alpertoyu anımsattığı için pozitifim sadece [emoji2] yf den zor çıkar gibi

Hysteria; yorumunu okuduktan sonra izleyince bana da Alperto'yu anımsattı  Smile

Bu arada şarkının ortalarına doğru heyecan ve mutluluk içerisinde alkışlayan seyircileri görünce bi üzüldüm. Bence bu şarkının pek bi şansı yok  Sick

Cvp: BELARUS - NaviBand – Historyja majho žyccia - Psk - 06-02-2017

Çok kötü.

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: RE: BELARUS - SiruSho - 06-02-2017

(24-01-2017, Saat: 14:07)Hysteria Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen sene Sirusho, bu sene Alperto. Seneye hanginiz ESC sahnesinde olacak bakalım Big Grin

SiruSho'nun ikinsi S'si de buyuk. Bu ne boyle Naybooooo'dan hallice